Yakuza: Like A Dragon DLC Duyuruldu

Yakuza: Like A Dragon Japonya için yakın bir tarihte çıkması bekleniyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Yakuza, Like a Dragon ile yakında yeni bir ek mücadele genişletme paketi lansmanı sonrası DLC’sini almış olacak. Yeni Game Plus ayarı ve yeni “Yüksek Zorluk Modu” sunacak. Japonya için herhangi bir çıkış tarihi belirtilmedi ancak yakında çıkması bekleniyor. Sega tarafından geliştirilen Yakuza, 16 Ocak 2020 tarihinde PlayStation 4 kullanıcıları için piyasaya çıkarılmıştı.

New Game Plus, oyuncuların ilerlemelerini yeni bir oyuna aktarmasına izin verirken, Yüksek Zorluk Modu daha ilgi çekici özelliktir. Zorluğu oyuncuları nasıl etkileyecek ve oyunu oyuncular için daha zor hale getirmek için zorluklar olacak mı ? gibi soruları oyuncular forumlarda tartışmaya başladılar. Her iki durumda da, bu temel oyunda iyi bir teşvik olarak hizmet etmelidir.

Yakuza: Like a Dragon, Japonya’da PlayStation 4 için geçen ay yayınlanan önceki oyunlardan farklı olarak, yetenekler ve kıyafetler sunan sıra tabanlı bir RPG sistemi kullanıyor. 16 Ocak 2020 tarihinde piyasaya sürülen oyun Japonya’da şimdiye kadar ilk 12 gün içerisinde fiziksel ve dijital olarak 300.000 adede ulaştı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol