Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xiaomi Watch S1’in Tanıtım Tarihi Doğrulandı

Xiaomi, 28 Aralık’taki etkinlikte en son amiral gemisi serisi Xiaomi 12‘yi tanıtacağını biliyoruz ancak Çinli akıllı telefon üreticisinin Xiaomi Watch S1 adlı yepyeni bir akıllı saati de bu etkinlikte tanıtacağını öğrendik. Akıllı saatin görünümüne dair tanıtım görselleri de paylaşıldı.

Bugün erken saatlerde yayınlanan bir tanıtım görselinde Xiaomi, Xiaomi Watch S1‘in 28 Aralık’ta Xiaomi 12 serisiyle birlikte piyasaya çıkacağını doğruladı. Tanıtım görseli, akıllı saati yuvarlak bir kadran ve sağ çerçevede iki düğme ile gösterdi. Ayrıca düz bir ekran ve muhtemelen bir dizi sensöre ev sahipliği yapan arka kısmı da gördük.

Xiaomi Watch S1 Özellikleri Nasıl Olacak?

Xiaomi Watch S1

Xiaomi, akıllı saatin donanım veya yazılım özellikleri hakkında hiçbir şey açıklamadı. Her durumda, Xiaomi Watch S1‘in geliştirilmiş kalp atış hızı izleme, kapsamlı sağlık izleme özellikleri, GPS desteği, daha iyi ekran ve pil ömrü ve daha fazlası dahil olmak üzere şirketin mevcut saatlerinde çok sayıda iyileştirme sunmasını bekliyoruz.

Mi Watch Color ve Mi Watch Revolve Active ile karşılaştırdığımızda, Xiaomi Watch S1 muhtemelen uygun bir fiyat etiketi taşıyacak. Resmi lansman etkinliğine 24 saatten kısa bir süre kaldı, yeni akıllı saat hakkında daha fazla bilgi edinmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

Xiaomi 12 Serisi Etkinliğin Odak Noktası Olacak

Xiaomi Watch S1

Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro, şüphesiz yarınki lansman etkinliğinin ana olayları olacak. Son birkaç haftadaki birden fazla teaser ve sürekli sızıntı akışı sayesinde, Xiaomi 12 serisi hakkında zaten çok şey biliyoruz. Her iki telefon da Qualcomm’un en yeni amiral gemisi işlemcisi, Snapdragon 8 Gen 1 tarafından desteklenecek ve kutudan çıktığı gibi Xiaomi’nin özel dış görünümü MIUI 13’ün en son sürümünü çalıştıracak.

Özellikle Xiaomi 12 Pro’nun Dolby Vision destekli 6.73 inç AMOLED 120Hz ekrana, üçlü 50MP arka kameraya, 32MP öz çekim kamerasına, 120W hızlı kablolu ve 50W hızlı kablosuz şarj destekli 4.600mAh pile sahip olmasını bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.