Xiaomi Mi 10 Canlı Olarak Görüldü

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi Mi 10 ortaya çıktı.

Xiaomi’nin kısa süre içerisinde duyurmaya hazırlandığı yeni amiral gemi ailesi Xiaomi Mi 10 ailesinin Mi 10 modeli canlı olarak görüldü. İşte Xiaomi Mi 10 tasarımı ve özellikleri. 

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi ürettiği fiyat performans ürünleriyle dikkat çeken Xiaomi kısa süre içerisinde yeni amiral gemi modellerini tanıtacak. Geçtiğimiz yıllarda Xiaomi Mi 8 ve Xiaomi 9 modelleriyle kullanıcıların beğenisi kazanan Xiaomi Mi 10 modeli ile başarısını devam ettirmeye hazırlanıyor. 

Özellikleri geçtiğimiz günlerde ortaya Xiaomi Mi 10 modelinin şimdi de tasarımı ortaya çıktı. Samsung Galaxy S10 modellerine benzer bir ön kamera tasarımına sahip olan Mi 10 modeli arkasında dörtlü kameraya sahip olacak. 

Xiaomi Mi 10 Özellikleri

Xiaomi Mi 10 modeli 90 Hz ekran tazeleme hızı sunacak. Qulacomm Snapdragon 865 işlemcisinden güç alacak olan model arkasında 64 megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya sahip olacak. Mi 10 modelinin bu kamerasının yanında 20 megapiksel çözünürlüğünde geniş açılı kamera, 12 megapiksel çözünürlüğünde telefoto kamera ve 5 megapiksel çözünürlüğünde derinlik kamerasına sahip olacak. Xiaomi Mi 10 modeli 4.800 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol