Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox’ta Şaşırtan Ayrılık: Bir Devir Sona Erdi

Xbox programlama direktörü Larry Hryb, şirketten ayrılacağını bildirdi. Larry, sektöre bir süre ara vereceğini ve ailesiyle vakit geçireceğini açıkladı.

Major Nelson olarak tanınan Xbox Programlama Direktörü Larry Hryb, şirketten tamamen ayrılacağını duyurdu. Xbox’ta 20 yıllık bir iş hayatı yaşayan Larry, 65 yaşında sektörden ayrılmaya karar verdi. Twitter’da yaptığı açıklamada: “20 inanılmaz yılın ardından, bir adım geri atmaya ve kariyerimin bir sonraki bölümü üzerinde çalışmaya karar verdim. Bir an durup birlikte yaptığımız şeyleri düşündüğümde, beni hayatlarının bir parçası haline getiren dünya çapındaki milyonlarca oyuncuya teşekkür ederim.” yazdı.

Açıklamasının devamında ise: ”Ayrıca, müşterilerimizle doğrudan iletişim kurma konusunda bana güvendikleri için ekip üyelerine teşekkür ederim. Şirketin ilerleyişi ile gurur duyuyorum ve ileride daha çok parlayacağından eminim.” dedi. Görünüşe göre resmi podcast paylaşımlarına da bir süre ara verilecek ancak kısa bir sezon sonra podcast yeni bir formatla geri dönecek.

Xbox Çalışanları İçin Duygusal Bir Veda

Xbox

Birçok oyuncu Major’un gelecekteki planlarının ne olduğunu merak etti ancak Larry bu konuda bizi merakta bırakmadı ve şöyle dedi: “Ailemle birlikte vakit geçirmek için biraz zamana ihtiyacım var. Bu yüzden Seattle yazının tadını çıkaracağım. Birçoğunuzun bildiği gibi, gerçekten iş hayatım boyunca hiç izin almadım. Şimdi bu fırsatı değerlendireceğim.”

Ayrıca Larry, 13 Temmuz’da birkaç proje üzerinde çalıştığını ve bu yüzden önümüzdeki günlerde pek fazla paylaşım yapmayacağını belirtti. Hayranlar, kendisine minnetlerini Twitter’dan dile getirdi ve Larry’ye bir sonraki kariyer yolculuğu için iyi dileklerde bulundu. Larry’nin bir sonraki projesinin ne olacağı konusunda ise henüz hiçbir detay paylaşılmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.