Xbox Store’un Yeni Tasarımı Sızdırıldı

Xbox Store'un yeni ekran görüntüleri sızdırıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Twitter‘da Community hesabı Xbox Series X konsolu ile birlikte kullanıcılara sunulacak olan yeni Xbox Box Store tasarımı sızdırıldı. Community Twitter hesabında “İşte Windows 10’da çalışan Xbox One için Mercury uygulamasının ekran görüntüleri. Microsoft, Xbox Mağazası’nın küresel bir yeniden tasarımını hazırlıyor” dedi.

Her yeni konsol lansmanı zamanı geldiğinde Xbox Store’un arayüz tasarımı değişmekte. Çağın hiç bir zaman gerisinde kalmayan Xbox arayüz tasarımını da değiştirmeye devam ediyor. Community’nin Twitter hesabından paylaşılan görüntülerde Xbox Store’un yeni tasarımını görebiliyoruz. Xbox Store’un yeni arayüz tasarımı oldukça göze hoş gelen ve tasarımıyla oldukça beğenilecek gibi duruyor.

Mercury kod adıyla henüz gelişim sürecinde olan Xbox Store’un arayüz tasarımına ait görüntüler sızdırıldı. Geçtiğimiz günlerde ayrıca Brad Sams isimli bir YouTube kanalında yeni Xbox Store’a ait görüntüler paylaşılmıştı. Önce Windows App’inin arayüzü olarak tanıtılan görüntülerin daha sonra Xbox Store’a ait olduğu açıklandı.

Community “İşte Windows 10’da çalışan Xbox One için Mercury uygulamasının ekran görüntüleri. Microsoft, Xbox Mağazası’nın küresel bir yeniden tasarımını hazırlıyor” diye yazdı Twitter hesabında.

Elbette bu sızıntılarla ilgili Microsoft tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Önümüzde ki günlerde bu konunun netleşeceğini düşünüyorum. Community’nin Twitter hesabından paylaşmış olduğu ekran görüntülerini aşağıda görebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol