Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Live Gold Temmuz 2022 Oyunları Belli Oldu

Microsoft, abonelerin Temmuz 2022 boyunca talep edebilecekleri Xbox ücretsiz Games with Gold oyunlarını açıkladı.

Xbox Live Gold Temmuz 2022 oyunları açıklandı. Birçok Xbox çok oyunculu oyununu çevrimiçi oynamak için Xbox Live Gold aboneliği gerekli. Sadece bu da değil, Xbox Live Gold her ay bir dizi ücretsiz oyun verir ve Microsoft şimdi abonelerin Temmuz 2022’de talep edebilecekleri Xbox ücretsiz Games with Gold oyunlarını duyurdu.

Her zamanki gibi, Xbox Live Gold Temmuz 2022 oyunları da iki Xbox 360 oyunu ve iki Xbox One oyunu verecek. Xbox One’da, Xbox Live Gold abonelerinin 1 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri ​​arasında Beasts of Maravilla Island‘ı ve ardından 16 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri ​​arasında Relicta‘yı talep etmeleri gerek. Xbox 360 kullanıcıları ise 1 Temmuz – 15 Temmuz arasında Thrillville: Off the Rails‘i ve ardından Torchlight 16 Temmuz – 31 Temmuz arasında alabilecek.

Xbox Live Gold Temmuz 2022 Oyunları

Xbox Live Gold Temmuz 2022

Bu oyunlara aşina olmayanlar için, Beasts of Maravilla Island, oyuncuların bir vahşi yaşam fotoğrafçısı rolünü üstlendiği bir keşif oyunu; Relicta benzersiz bir birinci şahıs bulmaca oyunu; Thrillville: Off the Rails ise ilk olarak 2007’de piyasaya sürülen bir tema parkı simülasyon oyunu. Son olarak, Torchlight ise Diablo’ya benzer bir aksiyon-RPG oyunu ancak tek oyunculu.

Xbox Live Gold Temmuz 2022 oyunları haricinde, ilgileniyorsanız Haziran 2022 oyunlarını da hala talep edebilirsiniz. Şu anda buna Aven Colony, Project Highrise: Architect’s Edition ve Raskulls dahil. Project Highrise: Architect’s Edition’ı Temmuz’da talep etmek için biraz daha zamanınız mevcut. Bu ayın oyunları ise şöyle:

  • Beasts of Maravilla Island – 1 Temmuz – 31 Temmuz
  • Relicta – 16 Temmuz – 15 Ağustos
  • Thrillville: Off the Rails – 1 Temmuz – 15 Temmuz
  • Torchlight – 16 Temmuz – 31 Temmuz
Xbox - July 2022 Games with Gold

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.