Xbox Live Gold Eylül 2021 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Xbox Live Gold kapsamında Warhammer: Chaosbane, Zone of the Enders HD Collection ve daha fazlası ücretsiz olacak.

Microsoft, Eylül 2021’de Xbox Live Gold aboneleri için ücretsiz oyun serisini duyurdu. Neredeyse 100 dolar değerinde, her türden oyun mevcut.

Xbox Live Gold Eylül 2021

Xbox One ve Series X/S

Xbox Live Gold ile bu ayın ücretsiz oyunları arasında Warhammer: Chaosbane ve Mulaka mevcut.

Warhammer: Chaosbane (Tüm Ay Boyunca) – Savaşın harap ettiği ve sihrin hakim olduğu bir dünyada, İnsan İmparatorluğu için son umut sizsiniz. Bu aksiyon rol yapma oyununda dört farklı karakter sınıfı arasından kahramanını seç ve güçlü Kaos ordularına karşı dört arkadaşa kadar efsanevi savaşlara hazırlan.

Mulaka (15 Eylül’e Kadar) – Tarahumara halkının zengin yerli kültürüne dayanan bu aksiyon-macera oyununda, topraklarını bozan garip bir pisliğe karşı savaşın. Yerel şaman Sukuruame olarak, gerçek Sierra konumlarından ilham alan ortamlarda yarı tanrıların gücünden yararlanın, bulmacaları çözün ve göğüs göğüse savaşın.

Xbox 360

Xbox Live Gold ile bu ayın ücretsiz oyunları arasında Zone of the Enders HD Collection ve Samurai Shodown II mevcut.

Zone of the Enders HD Collection (1-15 Eylül) – Metal Gear serisinin yaratıcısı Hideo Kojima’dan benzeri olmayan bir uzay destanı. Yörünge Çerçevesine pilotluk edin Jehuty ve Uzay Kuvvetlerinin Bahram kuvvetlerini kesin olarak yenmesine yardım edin. Bu başlık hem Zone of the Enders hem Zone of the Enders: The 2nd Runner’ı tek bir koleksiyonda topladı.

Samurai Shodown II (16 – 30 Eylül) – Öfke Sistemi ve Silah Kırma Saldırısı özelliklerini kullanarak yoğun kılıç dövüşlerinde yeteneklerinizi test etmek için büyük sahneye çıkın. Bu ünlü silah kullanan dövüş oyununda, her zamankinden daha keskin rekabete karşı en sevdiğiniz 15 karakteri oynayın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol