Xbox Live Gold Aralık 2021 Oyunları Sızdırıldı!

Her zaman olduğu gibi ayın Xbox Live Gold oyunları resmi olarak açıklanmadan önce sızdırıldı. İşte aralık ayında abonelere sunulacak ücretsiz oyunlar.

Aralık ayının Xbox Live Gold oyunları bir kez daha önceden sızdırıldı. Daha önce PlayStation Plus ücretsiz oyun listelerini sızdırmasıyla bilinen Fransız web sitesi Dealabs, bu kez de Xbox Live Gold abonelerine sunulacak olan yeni yapımları açığa çıkardı.

Buna göre Xbox Live Gold Aralık 2021 listesinde The Escapists 2, Tropico 5 Penultimate Edition, Orcs Must Die! ve Insanely Twisted Shadow Planet yer alacak. Kasım ayının bitmesine sadece bir hafta kaldığı düşünüldüğünde, Microsoft’un resmi açıklamayı yapması an meselesi. Ayrıca kısa bir süre içinde Xbox Game Pass Aralık 2021 oyunlarını da duymayı bekliyoruz.

xbox live gold aralık oyunları

Daha önce paylaştığımız gibi Halo Infinite Campaign ve Among Us, sırasıyla 8 Aralık ve 14 Aralık’ta abonelik servisine eklenecek. Bu oyunlara hangi yeni yapımların katılacağını ise önümüzdeki günlerde öğreneceğiz. Bu arada, Moving Out, Lego Batman 2 DC Super Heroes ve daha fazlası dahil olmak üzere kasım ayında dağıtılan Xbox Live Gold ücretsiz oyunlarını almak için hala zamanınız var.

Microsoft, resmi açıklamayı yaptığı takdirde sizleri haberdar edeceğiz. En güncel gelişmeler için Turkmmo’yu takip etmeye devam edin!

Sızdırılan Xbox Live Gold Aralık Oyunları

  • The Escapists 2 (1 – 31 Aralık)
  • Tropico 5 Penultimate Edition (16 Aralık – 15 Ocak)
  • Orcs Must Die! (1 Aralık – 15 Aralık)
  • Insanely Twisted Shadow Planet (16 – 31 Aralık)
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol