Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass’ten Kaldırılacak Oyunlar (15 Aralık)

Aralık ayında Xbox Game Pass'e eklenecek ücretsiz oyunların belli olmasıyla birlikte platformdan kaldırılacak yapımlar da netlik kazandı. İşte 15 Aralık itibarıyla Game Pass'ten ayrılacak oyunlar.

Bildiğiniz gibi her ay abonelik servisi Xbox Game Pass‘e ücretsiz oyunlar ekleyen Microsoft, kütüphanede mevcut olan bazı yapımları da kaldırıyor. Şirket, aralık ayının ilk yarısında platformdan ayrılacak altı oyunu açıkladı.

Buna göre 15 Aralık’ta Xbox Game Pass’ten kaldırılacak oyunlar arasında Beholder, The Dark Pictures: Man of Medan, Guacamelee 2, Wilmot’s Warehouse, Unto The End ve Yooka-Laylee and the Impossible Lair yer alıyor.

Game Pass Kitaplığından Altı Oyun Ayrılıyor

xbox game pass'ten kaldırılacak oyunlar
İleriki haftalarda Xbox Game Pass’ten kaldırılacak oyunlara yenileri eklenecek.

Eğer yukarıdaki yapımlardan birine ücretsiz sahip olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda yarar var. 15 Aralık’a kadar kaldırılacağı duyurulan Xbox Game Pass oyunlarını indirebilirsiniz. Öte yandan aralık ayında platformdan ayrılacak başka yapımlar da olacak. Microsoft, listenin kalanını ilerleyen haftalarda açıklayacak.

Daha önce sizlerle paylaştığımız gibi aralık ayında Xbox Game Pass’e gelen ücretsiz oyunlar arasında Halo Infinite (campaign), Between Us, Stardew Valley ve Aliens: Fireteam Elite yer alıyor. Bunlarla birlikte toplamda 12 oyun, aralık ayının ilk yarısında Game Pass abonelerine sunulacak. 15 Aralık itibarıyla Xbox Game Pass’ten kaldırılacak oyunların tam listesini aşağıda görebilirsiniz.

Xbox Game Pass’ten Kaldırılacak Oyunlar:

 • Beholder – bulut, konsol
 • The Dark Pictures: Man of Medan – konsol, PC
 • Guacamelee 2 – konsol, PC, bulut
 • Wilmot’s Warehouse – konsol, PC, bulut
 • Unto The End – konsol, PC, bulut
 • Yooka-Laylee and the Impossible Lair – konsol, PC, bulut

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.