PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.1

Mükemmel

6.5

Kullanıcı


Xbox Avustralya’da Gerçek PUBG Sandıkları Atıyor!

Microsoft Avustralya'da ilginç bir tanıtım etkinliğine imza atıyor. Üç farklı şehre PUBG sandıkları atılacak.

Xbox’ın Avustralya şubesi oldukça ilginç ve aynı zamanda başarılı bir etkinliğe imza attı. Ülkeye özel olarak düzenlenen kampanyanın asıl amacı önümüzdeki hafta Xbox One’a çıkış yapacak olan PUBG’nin promosyonunu yapmak. Bu sebeple de Microsoft tarafından ülkenin Sidney, Melbourne ve Brisbane şehirlerinde üç farklı bölgeye üç tane PUBG sandığı atılıyor.

Sandıkların içine 25 farklı eşya yerleştirilirken, bunların arasında Xbox One konsolları ve Elite kontrolcüler gibi epey talep gören donanımlar da yer alıyor. Aynı zamanda çeşitli Xbox Live kodları, PUBG oyun kodları da kutulara konuldu.

Microsoft bu sandıkların yerini ve açmak için gereken şifreyi Xbox ANZ Facebook sayfasında açıklayacak. Sandıklar iki gün sonra, Cumartesi günü  Aralık’ta yerleştirilecek ve şifrelerle açılacak. Şifre ise açtırmak için bir Xbox çalışanına verilecek.

Steam tarihinin en çok satan oyunları arasına giren ve büyük bir çıkış gerçekleştiren PUBG, 12 Aralık tarihinde Xbox One’a da gelecek. Oyun PC sürümüyle aynı fiyatan satılacak. Aynı zamanda PUBG önümüzdeki ay Steam’de Erken Erişim’den çıkacak ve yeni bir çöl haritası, Miramar eklenecek.

Avustralya’daki PUBG etkinliğine dair yayınlanan tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz;

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>