WWE 2K22 Çıkış Tarihi, Yeni Fragman ile Belli Oldu

WWE 2K22 çıkışı tarihi belli oldu. Sosyal medya üzerinden yeni bir tanıtım videosu yayınlayan 2K Sports, dövüş oyununun Mart 2022’de piyasaya sürüleceğini duyurdu.

WWE 2K22 çıkış tarihi nihayet açıklandı. Geçtiğimiz nisan ayında düzenlenen WrestleMania 37’de duyurulan dövüş oyunu, Mart 2022’de piyasaya sürülecek. Heyecanla beklenen oyun hakkında yeni bilgiler paylaşan yayıncı 2K Sports, WWE 2K20 fiyaskosunu unutturmayı amaçlıyor.

Paylaşılan yeni tanıtım fragmanından da görebileceğiniz üzere çarpıcı grafikler vaat eden WWE 2K22, yeni kontroller ve yeniden tasarlanmış bir motor gibi bazı büyük değişiklikler içerecek. Oyun hakkındaki diğer detaylar ocak ayında duyurulacak.

WWE 2K22 Çıkış Tarihi, Mart 2022 Olarak Açıklandı

WWE 2K22 çıkış tarihi

Geliştirici Visual Concepts‘in, 2020 yılında çıkış yapan ilk solo WWE oyunu, tuhaf hataları ile alay konusu olmuştu. Potansiyelinin çok altında kalan yapım, hayal kırıklığından öteye gidememişti.

Aynı duruma tekrar düşmek istemeyen Visual Concepts ve 2K, 2021 yılını pas geçmeye karar vermişti. 2 yıldan bu yana yeni WWE oyunu üzerinde çalışan stüdyo, oyunculara eksiksiz bir dövüş deneyimi sunmayı hedefliyor.

WWE 2K22 çıkış tarihi kesin olarak açıklanmasa da, oyunun gelecek yılın mart ayında çıkış yapacağı netlik kazandı. Fiyatlandırma konusunda henüz bilgi sahibi değiliz, ancak temel sürümün 60 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağını tahmin ediyoruz. Oyunun ülkemizdeki fiyatının ise 250 TL civarında olmasını bekliyoruz.

WWE 2K22 Fragmanı

2022 yılına damga vurmasını beklediğimiz oyunlara buradaki içeriğimizden göz atabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol