Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WoW: Dragonflight Genişletme Paketi Tanıtıldı

Daha önce söz verildiği gibi, Blizzard bugün 19 Nisan'da World of Warcraft'ın Dragonflight adlı en son genişlemesini açıklayan bir canlı yayına ev sahipliği yaptı.

Blizzard Entertainment’ın daha önce World of Warcraft için vaat ettiği canlı yayın bugün yayınlandı ve MMORPG’nin bir sonraki büyük genişlemesi Dragonflight ile ilgili ilk ayrıntıları ortaya çıkardı. World of Warcraft’ın tamamen yeni Dragonflight genişlemesi ile ilgili ilginç ayrıntılar daha önce sızdırılmış olsa da birçok yenilik artık kesinleşmiş oldu.

Bugün Blizzard Entertainment, oyunun bir sonraki büyük genişlemesini duyurmak için resmi World of Warcraft hesabında bir YouTube canlı yayınına ev sahipliği yaptı. Dragonflight başlıklı bir sonraki World of Warcraft bölümü, biri daha önce görülmemiş bir başlangıç bölgesi içeren Dragon Isles’ta beş farklı bölge ile Azeroth’a geri dönecek. Daha da iyisi yeni ek paket, oyuncuların sadece Evoker sınıfını benimseyen bir ejderha/insansı melez ırk olan Dracthyr adlı bir ırkın rolünü üstleneceği yeni bir çağın başlangıcı olacak.

World of Warcraft: Dragonflight Çıkış Tarihi Henüz Açıklanmadı

Dragonflight
WoW’un yeni ek paketinin çıkış tarihi henüz belli değil.

Yayın ayrıca Dragonriding, bir kullanıcı arayüzü revizyonu, yeni zindanlar ve yaklaşan baskınlar hakkında üstünkörü ayrıntıları paylaştı. Biz bu haberi yazarken, Blizzard henüz Dragonflight için çıkış tarihi bilgilerini paylaşmadı. Oyunun yeni genişletme paketinin duyurusu, Blizzard’ın World of Warcraft’ın Cross-Factions güncellemesini yayınlamasından haftalar sonra geldi.

Tabii ki, yeni ek paketin hikaye içeriği de etkili olmalı. Aşağıdan izleyebileceğiniz fragman, parçalanmış dünyayı iyileştirmeye yardımcı olmak için Ejderha Adaları’ndan ayrılan Ejderhalarla başlıyor. Gözcülerin, Ejderhaların atalarının evini 10.000 yıl kadar korumaları dikkat çekici. Görkemli yaratıklar geri döndüğüne göre, gerçekten de yeni bir çağ başlayabilir. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.