World War Z Epic Store’da Bedava Oldu

World War Z ile zombileri öldüreceğiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

16 Nisan 2019’da konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan World War Z günümüze kadar milyonlarca kopya sattıktan sonra dün gece Epic Store üzerinde sürpriz bir şekilde ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

blank

Hatırlayacağınız üzere dün yaptığımız haberler de Figment ve Tormentor Punisher’ın Epic Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılacağından söz etmiştik. Toplamda 46.00 TL’lik iki oyunun ücretsiz olarak dağıtılacağını belirtirken bugün de milyonlarca adet kopya satan World War Z’nin ücretsiz olduğu ortaya çıktı.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre günümüze kadar 2 milyondan fazla kopya satan ve bilgisayar platformu sürümü Epic Store üzerinde satılan World War Z artık bedava olmuş. Her hafta kullanıcılarına ücretsiz oyunlar dağıtan Epic Store bu hafta Figment ve Tormentor Punisher’a ek olarak World War Z’yi de ücretsiz olarak dağıtma kararı almış.

Bilgisayar platformu oyuncuları 26 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında World War Z’yi kütüphanelerine ekleyerek oyuna sonsuza dek sahip olabileceklermiş. Normalde 119.00 TL olan başarılı oyun geçtiğimiz yıl piyasaya çıkış yapmıştı. Dileyen oyuncular hemen oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve hunharca zombi öldürmeye başlayabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol