Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

World War 3 President Pack Ek Paketi 5 Milyon Dolara Satıldı!

World War 3, oyuncuların kalbini geri kazanmak istiyor ve kapalı beta testi yakında başlayacak. Bu vesileyle geliştirici ekip tarafından 5 milyon dolar değerinde ek içerikli bir paket satıldı. Alıcısı, diğer şeylerin yanı sıra bir filmde oynayacak.

World War 3 President Pack ek paketi tam 5 milyon dolar fiyata satıldı. Peki neden? World War 3 gerçekten ilginç bir süreç geçirdi. Oyun, erken erişim olarak çıkış yaptı ve yüzbinlerce oyuncu kazandı ancak kısa sürede oyuncularının hepsini kaybetti ve satıştan kaldırıldı.

Geliştirici ekip Farm 51 oyundan vazgeçmedi ve 25 Kasım’da oyunun büyük geri dönüşü olması beklenen kapalı bir beta başlatılacak. Bu vesileyle geliştirici ekip, çeşitli bonuslar içeren ve bu etkinliğe katılmanızı sağlayan bir dizi paket yayınladı. Bunların en pahalısı olan 5 milyon dolar değerindeki World War 3 President Pack oldu ve satış başladıktan sadece birkaç gün sonra satın alındı.

World War 3 President Pack

World War 3 President Pack Sahibi, Filmde Oynayacak!

Kapalı beta fazlasıyla uzun sürecek ve mart 2022’de sona erecek. Katılım, Steam’de World War 3’ü erken erişimde satın alan tüm oyunculara açık olacak ve ayrıca onlara Veteran’s Pack hediyesi verilecek. Henüz oyuna sahip değilseniz ancak oyunu mutlaka oynamak istiyorsanız, fiyatları 15 dolar ile 300 dolar arasında değişen mevcut dört paketten birini satın alamanız gerekecek. Ayrıca 5 milyon dolara mal olan benzersiz World War 3 President Pack’de satıştaydı. Oyunun resmi web sitesinde yayınlanan bilgilerden de alıcı bulduğunu öğrenebiliyoruz.

Bu paketin içeriği kesinlikle daha önce gördüğümüz türde değil. President Pack’in sahibi, sahibini topluluktan ayırt edecek görünümlere ve oyun içi para çantasına ek olarak, World War 3’te çatışma alanına dönüştürülecek herhangi bir şehri seçebilecek. Ayrıca operatörlerden biri kendi suretinde tasarlanacak. Görünüşe göre en ilginç bonus, “dünya çapında bir yetenek” ile bir filmde baş rol oynama fırsatı olacak.

Kapalı beta döneminden sonra World War 3, ücretsiz oynanabilir bir oyun olarak piyasaya sürülecek. Geliştiriciler muhtemelen böyle bir hareketin oyunu tekrar hayata döndüreceğini umuyorlar. Karışık ilk izlenimi silmeyi başarıp başaramayacaklarını zaman gösterecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.