Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wolfteam’in En İyi Klanı Hangisi?

Wolfteam yeni turnuvası ile en iyi klanlarını seçiyor.

Ülkemizde en çok oynanan fps oyunlarının başında gelen Wolfteam yeni bir gelişme ile gündeme geldi. Oyunculara rekabetçi anlar sunmaya devam edecek olan başarılı oyun Sezonluk Klan Sıralaması için oyuncuları bir araya getirmeye devam edecek.

Wolfteam’in En İyi Klanı Hangisi 2

Netmarble Türkiye’nin yaptığı duyuruya göre Wolfteam’de klanların en iyisi olmak için birbirinden zorlu mücadelelere ev sahipliği yapacak olan Klan Sezonu yakında başlayacakmış. Wolfteam klanlarının oyun içerisindeki aylık puana göre sıralandığı Klan Sezon Sıralaması ile en iyi klanlar belirlenmiş olacak. 3 ayda bir gerçekleştirilecek Mevsim Finalleri ve 1 yıl sonunda mevsim şampiyonlarının kapışacağı Büyük Final ile Netmarble Wolfteam’e yeni bir mücadele arenası getirmiş olacak.

Her ayın bir sezon olarak karşımıza çıkacağı Klan Sezon Sıralaması’nda takımlar her sezonda en yüksek puanı elde ederek başarı sıralamasında ilk sıraya yerleşmeye çalışacaklar. Sıralamalar her ayın sonunda sıfırlanacak. Her ay ilk 3 sırada yer alan takımlara kupa ve Mevsim Finallerine katılma hakkı verilecek.

Mevsim Finalleri’ne katılma hakkı elde eden takımlar, Mevsim Finallerin’deki başarılarına göre büyük finale katılma şansı elde edecekler.

Yapılacak olan tüm mücadeleler Wolfteam’in YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.