Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wolfteam’e Efsane Bir Güncelleme Geldi!

Wolfteam'e iki yeni silah geldi.

30 milyondan fazla oyuncusu ile ülkemizin en çok oynanan FPS oyunu olan Wolfteam yeni güncellemesi ile adeta oyuncuları büyüleyecek.

Wolfteam’e Efsane Bir Güncelleme Geldi 2

Bu sabah yayınlanan efsane güncelleme ile oyunculara yeni içerikler sunuluyor. Oyuna gelen güncelleme ile oyunculara 2 yeni efsane silah sunuluyor. HKE417 Efsane Pro oyunculara güçlü ve hızlı saldırılar için ideal bir donanım sunuyor. Zaitsev Efsane Pro ise yüksek hasar yapısı ile oyunculara isabetli atışlar yapabilme imkanı veriyor.

Güncelleme ile oyuna gelen iki efsane silahın yanı sıra oyunda yer alan üç silah da güçlü bir yapıya kavuştu. Oyunun en beğenilen ve en çok kullanılan silahlarından olan ELWRCI M6A2 Efsane Pro, Kar 98k Efsane Pro ve TUVV-2000 Elit silahlarının Hasar, Kafa Hasarı ve Kurt Hasarı oranları artırılmış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Güncelleme ile Kapadokya haritasına özel olarak giydirildi ve daha hoş bir görünüme kavuşturuldu. Güncelleme ile Kapadokya haritasının Yıkım Modu, ASUS Wolfteam Ligi Mavi Sezon Finali’ni kutlamak amacıyla özel bir görünüme kavuşturuldu.

Güncellemenin tüm yama notlarına buradan ulaşabilir ve yenilikler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.