Wolfteam

MMOFPS
Takip Et
7.5

İyi

6

Kullanıcı


Wolfcity Turnuvası İzmir’de Devam Ediyor!

Wolfcity heyecanı İzmir'de devam ediyor.

Milyonlarca oyuncu tarafından yıllardır oynanan Wolfteam, Asus Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında oyuncuları bir aray getirmeye devam ediyor.

Ülkemizde en çok oynanan bilgisayar oyunlarından birisi olan Wolfteam 8 farklı şehirde oyuncuları bir araya getiriyor. Geçtiğimiz hafta Bursa’da oyuncularla buluşan Wolfcity, ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamındaki Kırmızı Sezon Wolfcity Turnuvasının 2’nci ayağı 28 Ekim 2018 Pazar günü İzmir’de kapılarını oyunculara açacak. Nexus Arena Cafe’de düzenlenecek olan turnuva da İzmir ve çevresinden oyuncular boy gösterecek.

8 yıldan fazla bir süredir ülkemizde geniş kitlelerce oynanan Wolfteam, 8 farklı şehirde oyunculara hem eğlenceli hem de rekabet dolu turnuvalar sunuyor. Her geçen gün oyuncu kitlesini artırmaya devam eden başarılı oyun, ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında İzmir, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Bursa ve Ankara’da çeşitli turnuvalar düzenliyor.

Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, “Wolfteam ülkemizin en ilgi gören espor turnuvalarından biri haline geldi. Mavi Sezon’un ardından Kırmızı Sezon da tüm heyecanıyla devam ediyor. Cumhuriyet Bayramı öncesinde İzmir’de bir turnuva düzenliyor olmak bizi ayrıca heyecanlandırıyor. İzmir turnuvasında da esporcuların Cumhuriyet ruhuna uygun bir şekilde tüm yeteneklerini sergileyip sportmence yarışacaklarına inanıyorum. Bütün takım ve oyunculara başarılar diliyor, Cumhuriyet Bayramlarını kutluyorum” diye konuştu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol