Wolfteam

MMOFPS
Takip Et
7.5

İyi

6

Kullanıcı


Wolfcity Diyarbakır’da Katılım Rekoru Kırdı!

Wolfcity Diyarbakır şampiyonu Jesterof oldu.

Adeta bir tutku ile yıllardır ülkemizde oynanan Wolfteam, 8 farklı şehirde düzenlediği turnuva ile en yetenekli oyuncuları karşı karşıya getiriyor.

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında düzenlenen Wolfcity turnuvaları bu haftada kapılarını Diyarbakır’da oyun severlere açtı. Rekor bir katılım ile Diyarbakır’da dikkat çeken turnuva oldukça rekabet dolu geçti. Wolfcity Turnuvasının 4’ncü ayağını 25 Kasım 2018 Pazar günü Diyarbakır’da yapıldı. Real İnternet Cafe’de düzenlenen turnuvada tam 24 farklı takım yer aldı. Aynı zamanda 120 oyuncunun boy gösterdiği turnuvada rekor bir katılım gerçekleşmiş oldu. İzleyiciler tarafından ilgiyle takip edilen maçlar sonrasında kazanan takım Jesterof oldu.

Netmarble Türkiye tarafından İzmir, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Bursa ve Ankara olmak üzere 8 farklı şehirde düzenlenen Wolfcity turnuvaları hem oyuncuların yüzünü güldürüyor hem de rekabet  dolu anlar yaşatıyor. Diyarbakır’da düzenlenen turnuvanın 4’ncü ayağında da rekor bir katılım yaşanırken, oyuncular birbirinden zorlu maçlar ile yeteneklerini de sergileme fırsatı elde ettiler.

Diyarbakır’daki turnuvanın şampiyonu olan Jesterof, İstanbul’da düzenlenecek olan ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 finallerinde mücadele etme hakkı kazandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol