Windscape Mart Ayında PC, Nintendo Switch Ve Xbox One’a Gelecek!

Windscape 27 Mart'ta lansmana çıkacak.

2016’dan bu yana Steam’de erken erişim oyunu olarak oynanan Windscape nihayet tam sürüm tarihini duyurdu.

Son iki yıldır bilgisayar platformunda erken erişim oyunu olarak oynanan Windscape bugün tam sürüm çıkış tarihini oyuncular ile paylaştı. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapım yapılan duyuruya göre 27 Mart’ta tam sürüm olarak Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformuna çıkış yapacakmış. Macera ve RYO oyunu olarak karşımıza çıkış yapacak olan oyun, 2016’dan bu yana Steam’de 26.00 TL olarak satışlarına devam ediyor. 4 farklı dil desteğine sahip olan oyun erken erişim sürecinde Steam’de olumlu geri bildirimler aldı.

Oyun içerisinde zengin bir içerik bizleri beklerken gelecek olan güncelleme ile farklı içerikler de oyuna dahil edilecek. Oyunda farklı temalar ve mevsimler döngüsü de karşımıza çıkacak. Oyunda dünyayı dolaşma ve keşif yapma fırsatı da bulacağız. Buna ek olarak oyuncular farklı silahları, kalkanları, iksirleri ve büyüleri de öğrenebilecek, gerekli yerlerde kullanabilecekler. Oyuncular bazen bunları eğlence için bazen de hayatta kalabilmek için kullanabilecekler.

Yapım içerisinde ilerledikçe karşımıza çeşitli canavarlar da çıkacak. Bu canavarları etkisiz hale getirebilecek ve zindanları gezebileceğiz. Tam sürüm ile oyunculara dört farklı harita sunulacak.

Windscape 27 Mart’ta lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol