Windows İçin Chrome’a Faydalık Özellik

Google Chrome için faydalı bir özellik eklendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
blankLoading...

Google’ın popüler internet tarayıcısı Chrome’un Windows sürümüne faydalı özellik eklendi. İşte Chrome’a eklenen o özellik.

blank

Windows 10 işletim sistemi için Google Chrome kullanarak ödeme yapmak çok daha güvenli ve basit bir hal aldı. Windows 10 işletim sisteminde Chrome kullanıcıları, kimlik doğrulamaları için Windows Hello’nun parmak izi ya da yüz tanıma özelliğini kullanarak kimliklerini kolayca ve güvenli bir şekilde doğrulayabilecek. Chrome’a gelen Windows Hello desteği ile birlikte artık kullanıcılar kolay bir şekilde ödeme yapabilecek.

Windows 10 işletim sistemine sahip, Windows Hello destekli bir bilgisayarınız varsa, Google Chrome kullanarak kredi kartı bilgilerinize ulaşmak artık parmak izi ya da yüz tanıma ile mümkün hale geldi. Google Chrome’un bu sistemi şimdiye kadar kredi kartının CVC kodunu girerek kullanıyordu. Google Chrome üzerinde yer alan kredi kartı bildileriniz otomatik olarak dolduruluyordu.

Konuyla ilgili olarak Google Support formunda göre Chrome’un Windows Hello özelliği mart ayından bu yana tarayıcı üzerinde bulunuyordu ancak stabil bir şekilde çalışmıyordu. Google Chrome’a Windows Hello özelliği, son güncelleme ile birlikte sunulmuş oldu. Benzer özelliğin Touch ID destekli MacBook modelleri için gelip gelmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol