Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Windows 10’a Oyun Modu Tuşu Geliyor !

İnceleme yapan Windows 10 kullanıcıları oynadıkları oyunlarda, zaman zaman bu modu aktif ediyorlardı. Bu modu aktif edince arka plandaki gereksiz bütün programlar kapanıyordu, bu mod sayesinde oyunlarda performans kalitesi artıyordu. Microsoft'un yakın zamanda yaptığı açıklamaya göre 11 Nisan'da yayımlanacak olan bu mod, Creators Update birlikte bu bahsettiğimiz oyun modu tuşunun bütün Windows 10 kullanıcılarına açılacağını açıkladı.

Uzun zamandır Windows 10’un oyunlarla ilgili olan güncellemesi konuşuluyordu. Eminim o güncelleme için gün sayanlarınız bile vardır. Öyleyse size güzel haberi vereyim, güncelleme hakkında detaylı açıklamalar yapıldı, yetkililer tarafından.  Sizlere bu modun ne olduğunu ve bu mod hakkında bilgiler vereceğim. İnceleme yapan Windows 10 kullanıcıları oynadıkları oyunlarda, zaman zaman bu modu aktif ediyorlardı. Bu modu aktif edince arka plandaki gereksiz bütün programlar kapanıyordu, bu mod sayesinde oyunlarda performans kalitesi artıyordu. Konu edindiğimiz bu mod ilk geldiğinde bazı İnsider kullanıcı için gelmişti fakat şimdi bütün İnsider kullanıcılarında erişime açık hale geldi. Oyuncular bu uygulamanın hiç bir faydası olmadığını kanıtladılar sonra ki zamanlarda.

Art Abstract Windows 10 Wallpaper For Computer

Microsoft’un yakın zamanda yaptığı açıklamaya göre 11 Nisan’da yayımlanacak olan bu mod, Creators Update birlikte bu bahsettiğimiz oyun modu tuşunun bütün Windows 10 kullanıcılarına açılacağını açıkladı. Fakat şunu söylemek isterim, İnsider kullanıcılarının yaşadığı kötü deneyimden sonra, düzeltme işlemi yapılmadıysa bu mod bütün Windows 10 kullanıcıları için hayal kırıklığı olabilir. Aşağıdaki videoda bu güncelleme ile ilgili anlatım mevcuttur.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.