Wild Terra

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7

Kullanıcı

Ücretsiz Wild Terra Etkinliğine Katılanlar Steam Key Kazanabilir

Erken erişim aşamasında olan oyun, hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilecek.

Juvty Worlds tarafından geliştirilen ve yayınlanan, erken erişim sürecinde olan MMORPG Wild Terra, hafta sonu boyunca tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek. Hafta sonu etkinliğine katılacak oyuncuların, bedava Steam key kazanma şansı bulunuyor. Etkinlik 21 Mayıs’ta sona erecek. Oyunda karşınıza çıkacak hataları raporlamanız halinde, oyun içi altın ya da bedava Steam key kazanabileceksiniz.

Wild Terra, oyuncuları tarafından yönlendirilen, devasa çok oyunculu bir yaşam simülatörü olarak düşünülebilir. Oyun, zaman dilimi ve mekan olarak Orta Çağ Avrupa’sında geçer. Dilediğiniz mesleği bulabilir, istediğiniz kişi olabilir ve Wild Terra’nın sandbox evrenini keşfedebilirsiniz. Her şeye sıfırdan başlayarak krallığa kadar büyüyebilir ya da sakin bir hayat sürebilirsiniz.

Wild Terra, Türkçe arayüz desteği ile birlikte oynanabiliyor. Şu an Steam üzerinde 24.99 Türk lirası fiyata sahip olan oyunu merak eden çok sayıda oyuncu bulunduğu biliniyor. Bu sebeple yeni oyunculara kapılarını açmak isteyen ekip ücretsiz hafta sonu etkinliği düzenlemeye karar verdiğini duyurdu.

Oyunun test içeriğini indirmek ve hafta sonu etkinliğine katılmak için http://www.playwildterra.com/files-test adresine gidebilirsiniz. Wild Terra’nın Steam sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>