WhatsApp Masaüstü Beta Programı Herkese Açık Olarak Başladı

Dünyanın en çok tercih edilen anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, masaüstü uygulaması için herkese açık bir beta programı başlattı. Detaylar haberimizde.

WhatsApp masaüstü beta programı duyuruldu. Facebook çatısı altında faaliyet gösteren haberleşme uygulaması, masaüstü sürümü için bir beta süreci başlattı. İster Windows isterse macOS kullanıcısı olun, programa ücretsiz kayıt olabilir ve WhatsApp mobil uygulamasına gelen yeni özellikleri masaüstünde deneyimleyebilirsiniz.

WhatsApp Masaüstü Beta Kullanıcıları, Mobile Gelen Yeni Özellikleri Deneyebilecek

Whatsapp Masaüstü

WABetaInfo‘nun aktardığı habere göre Android ve iOS için WhatsApp beta sürümünde çoklu cihaz desteği sunmaya başlayan platform, bu özelliği geliştirmek için WhatsApp Web/Masaüstü üzerinde çalışıyor. Kullanıcıların yeni özellikleri test etmesine olanak tanıyan WhatsApp web beta programı, bugün itibarıyla herkesin erişimine sunulmuş durumda.

WhatsApp Masaüstü betayı yüklediğinizde, resmi olarak bir beta test kullanıcısı olursunuz ve tüm beta güncellemelerini otomatik olarak alırsınız. Bu nedenle her yeni güncelleme olduğunda dosyayı manuel olarak yüklemeniz gerekmez. Şu anda en güncel WhatsApp beta sürümünün 2.2133.1 olduğunu belirtelim.

Beta Programına Herkes Kayıt Yaptırabiliyor

WhatsApp Masaüstü Beta

WhatsApp Masaüstü uygulamasının beta sürümü, periyodik olarak güncellemeler alıyor. Eğer platformu stabil olarak kullanamıyor ve bazı özelliklerde sorun yaşıyorsanız, WhatsApp ekibine hata raporları gönderebileceksiniz. WhatsApp Masaüstü Ayarları > Bize Ulaşın bölümünden WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp web beta sürümlerini Windows ve macOS için indirebilirsiniz.

WhatsApp Masaüstü beta programı için kayıt olmayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi Twitter‘dan veya aşağıdaki yorumlar bölümünden bize bildirmeyi unutmayın!

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol