Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wednesday 2. Sezon Duyuruldu (Video)

Netflix, Wednesday 2. sezon için yeşil ışık yaptı. 2. sezonun geleceği kısa bir video ile duyuruldu.

Netflix’in bu yıl oldukça popüler olan gençlik dizisi Wednesday 2. sezon için onay aldı. Duyuru, Jenna Ortega’nın popüler dansı da dahil olmak üzere dizinin birkaç kısmını gösteren bir video aracılığıyla geldi.

Wendesday Addams’ı konu alan dizi, Wednesday’in ailesinin mezun olduğu Nevermore Academy’ye isteği dışında kaydolmasını konu alıyor. Kısa süre sonra kendini gizemlerin ve doğaüstü öğrenci topluluğunun içinde bulan karakter, bazı soru işaretlerini açıklığa kavuşturmaya çalışıyor.

Wednesday 2. Sezon Tarihi Kesinleşmedi

Wednesday 2. Sezon

Sekiz bölümlük sezon, yayınlandığı andan itibaren globalde zirvelere ulaştı. Hatta birçok ülkede uzunca bir süre En İyi 10 listelerinden inmedi. Dizi, bir bütün olarak Addams ailesinden çok Wednesday’e odaklanmış olsa da karakterleri canlandıran oyuncular mükemmeldi. Ayrıca izleyicilerin zihninde, ailenin birbirini gerçekten önemsediği yer aldı. Özellikle Isaac Ordonez’in Pugsley Addams’ı ve Fred Armisen’in Fester Amcası oldukça beğenildi.

Dizide ayrıca Nevermore müdiresi Larissa Weams rolünde Gwendoline Christie, terapist Dr. Kinbott rolünde Riki Lindhome, Hunter Doohan, Percy Hynes White ve Joy Sunday rol aldı. Ayrıca The Addams Family ve The Addams Family Values’da Wednesday’i canlandıran Christina Ricci, Bayan Thornhill rolünde yer aldı. Dizinin kadrosu tüm izleyiciler tarafından oldukça beğenildi.

Wednesday 2. Sezon Duyuru Videosu:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. tanya

    bugün izlediğim en güzel şey ama belliydi zaten 2. sezon değil de 5 6 sezon kesin çekileceği duyurulsaydı keşke

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.