Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
8.9

Çok iyi

6.9

Kullanıcı

Warzone, Eski Sezonların Battle Pass Eşyalarını Satmaya Başladı

Warzone oyuncuları, daha önce yalnızca Sezon 3 savaş geçişiyle kazanılabilen içeriğin satın alınabileceğini anlayınca öfkelendi.

Call of Duty: Warzone oyuncuları, önceki savaş geçişlerinde bulunan bazı içeriklerin satın alınabileceğini keşfetti. Bazı oyuncular daha önce mevcut olmayan içeriği satın alma olasılığından heyecan duyarken, diğer hayranlar özel içeriğin artık satın alınabilmesinden dolayı üzgün.

Warzone beşinci sezonuna girerken geliştirici Activision, oyuncuları için yeni ve heyecan verici içerikler üretmeye devam ediyor. Kısa süre önce Warzone, Stoner’s Delight II Tracer Pack‘in bir parçası olarak yeni Cannabush Gilly kıyafeti görünümünü piyasaya sürdü. Bu koleksiyondaki diğer görünümler de Sezon 5 Battle Pass‘in bir parçası olarak yayınlandı. Birçoğu, Black Ops Cold War’dan oyuna gelen Frank Woods gibi bu sezon piyasaya sürülen yeni operatörlere özeldi.

Oyuncular, bu özel ödülleri kazanmak için Battle Pass’ı geçmekten heyecan duyacak ancak yeni gelen bilgiler durumun böyle olmayabileceğini ortaya çıkardı.

Warzone

Reddit’te hayal kırıklığına uğramış bir Warzone oyuncusu olan C1assic_Ghost, daha önce Battle Pass sırasında mevcut olan operatör ve silah görünümlerini içeren yeni Sezon 3 Vault paketini gösteren bir ekran görüntüsü yayınladı. Battle Pass’e dahil edilen görünümler arasında, bu yılın başlarındaki aksaklıklar nedeniyle Warzone oyuncularını korkutan tartışmalı Roze kostümü de mevcut.

Operatör Mara için ayrıca, Sezon 3 Battle Pass’te Seviye 90’ın alınmasını gerektiren inanılmaz derecede nadir bir görünüm olan Death Dealer görünümü de var. C1assic_Ghost ve benzer düşünen diğer birçok oyuncu, Activision’ın artık yalnızca geçmiş sezonlarda mevcut olması gereken kozmetik ürünleri sattığı için üzgün.

Warzone Oyuncuları İkiye Bölündü

Birçok hayran, bu görünümlerin oyuna geri döndüğünü görmekten oldukça mutlu. Reddit başlığındaki birçok yorumcu, Sezon 3’te oyunu oynamadıklarını, bu yüzden bu görünümlerin kilidini açma fırsatına sahip olmadıklarını belirtti. Bu kostümleri dükkanda görmeye karşı olan diğerleri, eski içeriğin artık kullanılabilir hale gelmesinden rahatsız değil, bunun yerine Roze kostümünün geri dönmesine kızgın. Roze kostümüyle ilgili sorunların çözülmüş olması gerekiyordu, ancak deneyim açıkça oyuncular üzerinde olumsuz bir etki bıraktı.

Pek çok oyuncu, oyunun mevcut durumunu iyileştirmek yerine geçmiş sezonlardan gelen içeriği yeniden sunmaya odaklandığından şüphesiz hayal kırıklığına uğrayacak. Popüler Battle Royale’in yaklaşmakta olan geçişe ve Call of Duty: Vanguard’dan içerik eklemeye hazırlandığını da belirtelim. Şimdilik, oyuncuların düzeltmelerin geleceğini ummaları gerekecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol