Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
8.9

Çok iyi

6.9

Kullanıcı

Warzone 5. Sezon Reloaded’in Yol Haritası Paylaşıldı

Call of Duty: Cold War ve Warzone 5. Sezon Reloaded'ın yol haritası, çok sayıda ek yeni CoD içeriğiyle birlikte açıklandı.

Warzone 5. Sezon Reloaded yol haritası açıklandı ve Call of Duty içeriğinin Altıncı Sezon lansmanından önceki kapsamlı bir sonraki aşamasını gösterdi. Her iki birinci şahıs nişancı da geçmişte sürekli olarak yeni içerik ve yeni güncellemelerle genişletildi ve oyuncuların eğlenmesi için yeni haritalar, modlar ve silahlar getirdi.

Hem Call of Duty: Black Ops Cold War hem de Warzone, çok sayıda yeni özellikle birlikte sezonluk güncellemeler aldı. En son genişlemede Warzone 5. Sezon, Double Agent oyun modunu Black Ops Cold War’a getirdi ve beş yeni çok oyunculu harita sözü verdi.

Call of Duty: Warzone 5. Sezon yeni perk, ilgi çekici noktalar ve yeni operatörler getirdi. Beşinci Sezon yol haritası ağustos ayının başlarında açıklanmıştı ancak önceden tahmin edilen özelliklerden bazıları, Warzone 5. Sezon Reloaded yayınlanana kadar ilk çıkışını yapmayacak.

Warzone 5. Sezon Reloaded

Warzone 5. Sezon Reloaded Neler Sunacak?

Call of Duty’nin son duyurusuna göre, Warzone 5. Sezon Reloaded, 7 Eylül’deki Black Ops Cold War ve 8 Eylül’deki Warzone güncellemelerinin ardından 9 Eylül Perşembe günü resmen başlayacak. Call of Duty: Black Ops Cold War için yeni bir mod eklenecek. Oyuncular, orijinal Black Ops için 2011 Escalation ek paketinde ilk kez görülen yeni 6v6 haritası Zoo ile yakın karşılaşmalar yapabilecek.

Ayrıca, 2009’daki orijinal Modern Warfare’den bu yana seri için bir temel olan Demolition oyun modu da eklenecek. Oyuncular, Üçüncü Sezon’dan beri Call of Duty’nin bu modunu oynayamamıştı. Oynanış seçeneklerine daha fazla çeşitlilik katmak için yeni zombi salgın bölgesi Armada da oyunda kalacak.

Call of Duty: Warzone’a gelince, oyuncular sonunda popüler battle royale haritasında 50 kişilik iki takımı birbirine bağlayan yeni Clash oyun modunu oynayanilecek. Oyuncular teçhizatlarına erişebilecek ve maç zamanlayıcısı sona ermeden önce mümkün olduğunca çok puan toplamakla görevlendirilecek. Operatörler bunu, ölümden kaçmaya çalışırken rakipleri öldürerek ve sözleşmeleri tamamlayarak yapabilecek ancak oyuncuların sınırsız yeniden doğma hakkı olacak.

Ayrıca duyurunun şimdiye kadarki en zorlu Warzone Battle Royale modu olarak sabitlediği yeni Iron Trials ’84 oyun modu da olacak. Oyuncular için temel sağlık ve kalkan yenileme oranı artırılacak. Hem Black Ops Cold War hem de Warzone’a gelen yeni oyun modlarına ek olarak, oyuncuların kilidini açacak yeni bir operatörü, ustalaşacakları yeni bir yakın dövüş silahı ve isterlerse satın alacakları yeni paketler olacak.

Warzone 5. Sezon Reloaded, 9 Eylül’de yayında olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol