Warsaw Steam’de Göründü!

İkinci Dünya Savaşı temalı Warsaw Steam'de sergilenmeye başlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Pixelated Milk tarafından geliştirilen ve 2019’un üçüncü çeyreğinde bilgisayar oyuncularına sunulacak olan Warsaw Steam’de sergilenmeye başlandı. İkinci Dünya Savaşı temasına sahip olacak olan oyunda grafikler gerçekçi değil fantastik bir yapıda karşımıza çıkacak.

Tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak olan Warsaw renkli içerikleri ile İkinci Dünya Savaşı’nı farklı bir yapıda bizlere sunacak. Sadece İngilizce dil desteği ile yayınlanacak olan yapımda İkinci Dünya Savaşı’nda tarafımızı seçecek ve hikaye modunda düşmanlarla çarpışacağız. Değişen zorluk misyonlarına sahip olan yapımda askerlerin yanı sıra sıradan vatandaşlar da yer alacak. Sıra tabanlı bir taktik dünyasına gireceğimiz oyunda, askerlerimizin yeteneklerine göre onları silahlandıracak ve kabiliyetlerini artırabileceğiz.

Yapım içerisinde ilerlerken daha fazla kaynak toplamaya çalışacak, mühimmatımızı akıllı bir şekilde kullanacağız. İşgal altındaki bir şehir olan Varşova’yı korumaya çalışacağımız oyunda yer yer düşman askerleri ile yoğun çatışmalara gireceğiz. Şehri onlardan geri almak için iç isyanlar çıkartmayı deneyecek ve vatandaşları yanımıza çekerek düşman karşısında birlikte hareket edeceğiz.

Yıkık ve harabeye dönen bu şehri yeniden eski görkemli günlerine çevirmek oldukça zor olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol