Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer: Vermintide 2’nin Versus Oyun Modu Duyuruldu!

Warhammer: Vermintide 2'nin Versus modu beta kayıtlarına başladı.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ve günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Warhammer: Vermintide 2 oyunculardan tam puan almaya devam ediyor. Yakında yeni bir genişleme alacak olan yapım, son duyurusu ile yeni bir mod tanıttı.

Warhammer Vermintide 2’nin Versus Oyun Modu Duyuruldu 2

Oyunun Steam topluluk sayfasında yapılan resmi duyuruda gelecek olan mod hakkında oyuncular ile bilgi paylaşımı yapıldı. Yeni modun adı Versus olarak duyurulurken yeni mod ile oyuncuların 4vs4 maçlar yapabilecekleri belirtiliyor. Şu sıralar devam eden E3 2019’da sahne alan Fatshark yeni modunu burada oyuncularına tanıttı. Hem Steam topluluk sayfası hem de E3 2019’da detaylı bilgi paylaşımı yapan geliştirici ekip yayınladığı trailer eşliğinde de yeni modu gösteriyor.

Destansı 4’e 4 savaşlara ev sahipliği yapacak olan Versus ne zaman yayınlanacak henüz bilinmezken, bu mod için beta kayıtlarının başladığı belirtiliyor. Oyuncular bu modda diğer karakterleri de seçebilecek ve diledikleri ile oynayabilecekler.

Versus modu içerisinde oyuncuların yaptıkları savaşlar daha geniş boyutlu ve bol aksiyonlu bir yapıya sahip olacak. Versus ile oyuna bazı yenilikler de gelecek.

Dileyen oyuncular Versus modunun betasına buradan kayıt olabilirler.

Yeni modun tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.