Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer: Vermintide 2’nin 2’nci Sezonu Beta Testiyle Başlıyor!

Warhammer: Vermintide 2'nin yeni sezonu bugün betaya çıkacak.

Geçtiğimiz yıl lansmana çıkan ve günümüzde yeni bir sezon ile gündeme gelen Warhammer: Vermintide 2 bugün 2’nci sezonu için beta testine başlayacak. Yeni sezon oyun içerisine yeni içerikler getirecek.

Warhammer Vermintide 2’nin 2’nci Sezonu Beta Testiyle Başlıyor 2

Oldukça başarılı satışlara imza atan Warhammer: Vermintide 2 ilk sezonunu artık geride bırakmaya hazırlanıyor. Konsol ve bilgisayar platformunda satışlarına kaldığı yerden devam eden yapım bugün yeni sezonunu da ilk kez beta olarak karşımıza çıkaracak. Henüz başlamayan 2’nci sezon için geri sayım devam ederken oyuncuları da heyecanlı bir bekleyiş sardı.

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz yeni gelişmelere göre Warhammer: Vermintide 2’nin 2’nci sezonu oyun içerisine üç yeni ve ücretsiz harita getirecekmiş. Bu haritalar tasarımları ile oyuncuların epey yüzünü güldürecekmiş. Yeni sezon ile birlikte oyun içerisine yeni kozmetik ürünler de eklenecek. Oyuncular oyun içi para ile bu kozmetik ürünleri satın alabilecek ve kullanabilecekler.

Bunlara ek olarak oyun içerisindeki modlara günlük ve haftalık çeşitli zorluklar da eklenecek. Bugün oyunculara sunulacak olan beta ilerleyen günlerde de Sezon 2 olarak tüm platformlarda lansmana çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.