Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer: Vermintide 2’nin 2. Sezonu Yayında

Warhammer: Vermintide 2'nin 2. sezonu yeni özellikler ile yayınlandı.

Warhammer: Vermintide 2‘nin bugün 2. Sezonu yayınlandı. Oyuna yeni kozmetikler ve Quick Play özelliği eklendi. Şubat 2018’de piyasaya sürülen oyun yeni içerik almaya devam ediyor. Oyunun ilk oyunun haritası olan Drachenfel ücretsiz olarak eklendi. Bu oyuna eklenecek olan 3 haritadan ilkiydi. Ayrıca oyunu Steam üzerinden almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Warhammer Vermintide 2nin 2. Sezonu Yayında

Yeni gelen özelliklerin birincisi, botlarla oynamayı destekleyen ve beş zorluğun her birini destekleyen Quick Play’i ve Lohner’s Emporium of Wonders‘u içeriyor. Daha önce haberini yaptığımız oyun içi mağaza. Günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak kazanacağınız oyun içi para ile yeni kostümler ve şapkalar satın alabileceğiniz yeni bir oyun içi mağaza artık mevcut.

Steam mağazası üzerinden gerçek para ile satın alabileceğiniz kozmetikler olmasına rağmen,  sayıları oyun içi para ile alabileceğiniz bildiklerinize oranla çok daha azdır.

Ayrıca, daha önce piyasaya sürülmüş olan DLC paketlerinden herhangi bir tanesini alan oyunculara oyun içi para veren bir çanta verilecek. Oyun içi mağaza parasını arttıran ek görevlerde mevcut. Gelen özelliklerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.