Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer: Vermintide 2 2.0.7 Güncellemesi Aldı!

Warhammer: Vermintide 2'nin yeni güncellemesi hataları giderdi.

Fatshark’ın geçtiğimiz yıl yayınlanan başarılı oyunu olan Warhammer: Vermintide 2 yeni bir güncelleme duyurusu yaptı. Yayınlandığı günden bu yana güncellemeler ile hatalarını gideren yapım, DLC paketleri ile de içeriğini genişletmeye devam etti.

Warhammer Vermintide 2 2.0.7 Güncellemesi Aldı 2

Konsol ve bilgisayar platformunda oyuncular tarafından beğenilen Warhammer: Vermintide 2 başarılı satışlar gerçekleştirmeye devam ederken dün akşam saatlerinde yeni bir güncelleme duyurusu yaptı. Steam topluluk sayfası üzerinden edindiğimiz güncelleme haberinde oyunculara yeni içerikler sunulmazken oyundaki birçok hatanın çözüme ulaştırıldığı ifade ediliyor.

Oyuna gelen güncellemenin sürüm numarası 2.0.7 olarak duyurulurken düzeltilen hatalar da basitçe listelenmiş. Oyun içerisinde çökmelere neden olan başlıca hatalar giderilirken, oyuncuların balta fırlatırken karşılaştığı sorunda giderildi. Arayüz üzerinde de bazı düzeltmeler yapan güncelleme savaş sırasında canavarların yer altına çökmesine de engel oluyor. Genel itibari ile oyunu daha kararlı bir hale getiren güncelleme dün akşam tüm platformlarda yayınlandı.

Oyuncular diledikleri zaman güncellemeyi indirebilir ve oyunu daha kararlı bir şekilde oynayabilirler.

Güncellemenin notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.