Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K Rogue Trader’dan İlk Bilgiler Geldi

Owlcat Games, Warhammer 40K Rogue Trader için ilk Geliştirici Günlüğünü yayınladı. Oyunla ilgili birçok detay öğrendik.

Owlcat Games, yaklaşmakta olan RPG oyunu Warhammer 40K Rogue Trader için ilk Geliştirici Günlüğünü yayınladı. Geliştiricilerin oyunu çok detaylı bir şekilde geliştirdiklerinden bahsettiği 3 dakikalık videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Warhammer 40K Rogue Trader’ın ilk Geliştirici Günlüğünde, oyunun muhteşem yerlerinden bazılarını görüyoruz. Başlamak için, baş anlatı tasarımcısı Olga Kellner, 41. milenyumun destansı kasvetli karanlığına hayat vermekten bahsetti ve olayları detaylandırdı. Oyun sıra tabanlı dövüşün yanı sıra uzay araştırmaları, boş gemi savaşları, entrikalar ve Warhammer 40K evrenini bu kadar benzersiz kılan diğer şeyleri içeren maceralara sahip olacak.

Warhammer 40K Rogue Trader’da Seçimler Olacak

Warhammer 40K Rogue Trader

Oyuncular, Imperium of Mankind’in kenarlarında macera dolu hayatlarını yaşayan Rogue Trader rolünü üstlenecek. Rogue Traders tarafından verilen kararlar, tüm yıldız sistemleri için geniş kapsamlı sonuçlara yol açacak. Oyun, oyunculara biraz özgürlük de sunacak.

Oyuncular, İnsanlığın Tanrı-İmparatoru’na övgüler söyleyebilecek veya korkulan sorgulayıcıların gazabına uğrayarak insanlığın düşmanlarıyla takım kurabilecek. Geliştirici Günlüğü ayrıca Warhammer 40K Rogue Trader’ın tekil bir Rogue Trader yerine bir grup karaktere sahip olacağını da anlattı.

Oyundaki müttefikler arasında potansiyel olarak tehlikeli psişikler, gayretli savaş kız kardeşleri, bir Eldar korucusu ve hatta Uzay Kurtları bölümünden bir Uzay Denizcisi bulunacak. Warhammer 40K Rogue Trader Haziran ayında duyuruldu. Henüz bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, şu anda PC’de ön sipariş için mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.