Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K: Mechanicus Bu Sene Çıkıyor

Yeni bir Warhammer 40K oyunu daha Mechanicus adıyla geliyor.

Kasedo Games ve Bulwark Studios bugün yaptığı açıklamayla yeni sıra tabanlı strateji oyunlarını duyurdu. İsminden de anlayacağınız gibi Warhammer 40K evreninde geçen yeni yapım Warhammer 40K: Mechanicus, 2018 yılı içinde çıkış yapacak ve bu duyuruyu kutlama amaçlı Kasedo Games tarafından oyunun ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı.

Warhammer 40k mechanicus bu sene cikiyor 1

Warhammer 40K: Mechanicus’ta oyuncular Imperium’daki bugüne kadarki teknolojik açıdan en gelişmiş ordulardan birisini kontrol edecekler. Adeptus Mechanicus adlı bu ordu da Magos Dominus Faustinius olarak yeniden keşfedilen Silva Tenebris gezegenine oyuncular sefere çıkacaklar.

Warhammer 40K: Mechanicus’ta oyuncular kaynak yönetimi yapabilecek, uzun süredir unutulmuş yeni teknolojileri keşfedebilecek, taktiksel operasyonları planlayabilecek ve bunu da Noosphere teknolojisi ile Tech-Priestleri kullanarak gerçekleştirecekler. Oyunun tanıtımında da söylendiği gibi, Warhammer 40K: Mechanicus’ta verilen her karar da oyundaki görevlerin yapısını değiştirecek, kararlar etkide bulunacak ve komutanız altındaki birliklerin kaderini belirleyecek.

Warhammer 40K: Mechanicus’un duyurusu bugün yapılırken, henüz net bir çıkış tarihi belirlenmiş değil fakat bu yılın ilerleyen aylarında satışa çıkacak. Ayrıca şimdilik fiyatının ne kadar olacağı da bilinmiyor.

İyi seyirler!

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.