Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K: Darktide Lansman Fragmanı

Eşli nişancı oyunu Steam, Microsoft Store ve Game Pass'te kullanıma sunuldu. Xbox Series X/S sürümünün ise hala bir çıkış tarihi yok.

Fatshark’ın Warhammer 40K: Darktide için ön sipariş betası sona erdi ve “tam sürüm” oyun bugün dünya çapında PC platformu için çıkış yaptı. Bu olayı kutlamak için yeni bir fragman mevcut ve Imperium tarafından Hive City of Tertium’daki Chaos güçlerini ortadan kaldırmak için kullanılan Rejects’leri sergiledi.

Aralarından seçim yapabileceğiniz dört sınıf olan ‘Zealot, Veteran, Ogryn ve Psyker‘ şimdiden oyunda mevcut. Sharpshooter’ın ekstra kafadan vuruş hasarı veya Skullbreaker’ın artan yakın dövüş hasarı olsun, her birinin savaşta yardımcı olabilecek farklı oyun stilleri, silahları ve alt sınıfları olacak. Daha iyi donanımlar kazanarak sıralamalarda yükselmeye çalışacaksınız.

Warhammer 40K: Darktide Çıkış Yaptı

Darktide

Sınırlı biçimde de olsa craft sistemi de oyunda mevcut. Lansman sırasında oyuncular, donanımlarını bir sonraki aşamaya yükseltmek için ‘Consecration’ gerçekleştirebilecek ve rastgele bir kutsama veya yetenek kazanabilecek. Normal görevler Plasteel sağlarken, Diamante daha yüksek zorluklarda kazanılabilen değerli bir madde olacak. Kalan üretim özellikleri Aralık ayı boyunca yavaş yavaş yayınlanacak.

Özellikle üst ve alt gövde, silahlar ve kafa yuvaları için yalnızca birkaç öge mevcut ancak oyuncu seviye atladıkça daha fazlasının kilidi açılacak. Üretim, sınırlı bir biçimde de mevcut olacak. Oyuncular, yukarıda da bahsettiğimiz gibi ekipman seviyesi yükseltmek için Consecration’ı kullanabilecek ve rastgele bir yetenek veya kutsama seviyesi kazanabilecek ancak seviye arttıkça üretim maliyeti de artacak.

Warhammer 40K: Darktide şuan için PC platformunda mevcut ve ayrıca Xbox Series X/S için de yayınlanacak ancak henüz çıkış tarihi belli değil. Oyunun RTX 4080 gibi ekran kartları gerektiren sistem gereksinimlerine de göz atmayı unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.