Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K: Darktide Çıkış Tarihi Belli Oldu

Warhammer 40,000: Darktide, 13 Eylül'de Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.

Fatshark, bir sonraki eşli aksiyon oyunu Warhammer 40K: Darktide‘ın 13 Eylül’de çıkacağını duyurdu. Başlangıçta, 2022 Baharına ertelenmeden ve bu süreçte başka bir erteleme yaşamadan önce geçen yıl piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Nihayet oyunun kesin çıkış tarihi açıklandı.

Dan Abnett (Gaunt’s Ghosts, Eisenhorn ve The Horus Heresy) tarafından yazılan Warhammer 40K: Darktide, Atoma Prime’da Hive City of Tertium’da geçecek. Bu tür ileri karakollar İnsan İmparatorluğu için oldukça önemli, bu nedenle Kaos nüfusu bozmaya başladığında, onları durdurmak sizin işiniz. Eskiden mahkum olan oyuncu Imperium’s Inquisition’a katılacak ve çeşitli görevler üstleneceksiniz.

Warhammer 40K: Darktide İlk Günden Game Pass’te Yer Alacak

Darktide

Warhammer: Vermintide 2’den farklı olarak Darktide, yakın dövüşten çok silahlı savaşlara odaklanacak. Yine de yapılacak çok sayıda yakın dövüş de oyunda bulunacak, bu yüzden yakın dövüş sevenlerdenseniz, endişelenmeyin. Oyunda dört kahraman, Engizisyon güçleri ile birlikte Kaos ile yüzleşmeli ve kana susamış canlı ceset sürüsünü durdurmalı ve sakinleri yok edilmekten kurtarmalısınız.

Oyun, klasik bir birinci şahıs eşli nişancı oyunu olacak, bu nedenle oyun öncelikle şeytani düşmanları vurmaya veya ortadan kaldırmaya odaklanacak. Oyuncuların dünyayı temizlemesi ve orduların yok edilmesi sırasında birbirleriyle işbirliği yapması gerekecek. Warhammer 40.000: Darktide, Xbox Game Pass‘te birinci gün lansmanı ile birlikte Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. Bu arada daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin.

Warhammer 40,000: Darktide - Release Date Announcement

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.