Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K Chaos Gate Çıkış Tarihi Belli Oldu

Warhammer 40K Chaos Gate: Daemonhunters'ın çıkış tarihi açıklandı ve Gri Şövalyeleri toplamanın zamanı geldi.

Warhammer 40K Chaos Gate: Daemonhunters‘ın PC için çıkış tarihi açıklandığı için Space Marines yakında bir kez daha sahaya çıkacak. Warhammer 40K: Chaos Gate, oyuncunun Gri Şövalyelerin üyelerini kontrol ettiği strateji unsurlarına sahip yaklaşan bir taktik RPG oyunu.

Warhammer 40K Chaos Gate‘deki ana düşmanlar, vebanın efendisi Chaos God Nurgle’a hizmet eden Plague Marines olacak. Nurgle’ın hizmetkarları, dünyanın sakinlerini yozlaştıran Bloom adlı gizemli bir vebayı serbest bıraktı. Oyuncu, uzun bir kampanyadan yeni dönen, hemen Bloom ve Plague Marines ile uğraşma görevine atılan Battleship’te bir grup Grey Knights‘ı kontrol edecek. Küçük çaplı savaşlarda birliklerini kontrol etmek, Grey Knights‘ın Chaos’un hizmetkarlarına karşı inanılmaz gücünü kullanmak, aynı zamanda gemilerini yönetmek ve ortaya çıktığında Bloom’u indirmek için yarışmak oyuncuya kalmış.

Warhammer 40K Chaos Gate: Daemonhunters Ne Zaman Çıkacak?

Warhammer 40K Chaos Gate

Complex Games kısa süre önce basın için Warhammer 40K Chaos Gate için bir ön izleme etkinliği düzenledi ve oyunun PC’de (Epic Games Store ve Steam) 5 Mayıs 2022‘de çıkacağı açıklandı. Ayrıca geliştirici, oyunu diğer platformlara getirme planlarının olmadığını da açıklandı. Complex Games, Andy Serkis‘in oyuna sesini sağlayacağını da açıkladı.

Warhammer 40K Chaos Gate‘in oynanış döngüsü, XCOM serisininkine benzer olacak; Oyuncunun üs yönetimini dengelemesi ve görevler arasında seçim yapması ve sıra tabanlı savaşlarda ekipleri kontrol etmesi gerekecek. Savaşın ağırlıklı olarak menzilli silahlar ve siper kullanmaya odaklandığı XCOM oyunlarının aksine, Warhammer 40K Chaos Gate’deki Grey Knights, yakın mesafede inanılmaz derecede etkili. Oyundaki yıkılabilir ortamlar, oyuncunun seviyeyi kullanarak düşmanı ezmesine de olanak tanıyacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.