Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr’e Warzone Modu Eklendi

Warzone moduyla birlikte en güçlü ve en değerli ekipmanları elde edebilirsiniz.

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr’e, Warzone adında bir oyun sonu modu eklendi. Warzone modunda yüksek seviye karakterlerimizi,  zorlu düşman dalgalarına karşı test etme ve oyunun en nadir ve enhüçlü zırhlarını ve silahlarını bulma fırsatı yakalıyoruz.

5 farklı hikaye aşamalarının hepsini tamamlayınca, Warzone görevleri ve sınırsız seviyeler açılacak. Klasik sürüyle gelen düşman dalgaları yerine Warzone’da düşmanlarla dolu haritayı temizlememiz gerekecek. Bütün haritayı temizledikten sonra bir sonraki arenaya açılan bir kapı belirecek.

Her hikaye aşaması, her birinin kendine ait mutasyona uğramış yaratıkları olan on farklı savaştan oluşuyor. Bunların yanı sıra yapılacak farklı görevler de bulunuyor. Savaşlardan sonra ise farklı türde mutasyona uğramış yaratıklarla karşılaşmaya başlıyoruz.

Göründüğü kadar karışık olmayan Warzone modu, yüksek seviye oyunculara hitap ediyor. Warzone görevlerini açtıktan sonra onları oynayabilmek için, karakterimizin güç seviyesinin en az 1100 olması gerekiyor.

Warzone modunda edinilebilen en güçlü ve en nadir zırhlar ve silahlar dışında; sadece Warzone modunda kullanılabilen, Warzone moduna özel yetenek setleri de bulunuyor.

Warzone modunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.