Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warframe Veilbreaker Güncellemesi Duyuruldu

Warframe'in Duviri Paradox güncellemesinin ardından sürpriz bir şekilde Veilbreaker güncellemesi de duyuruldu.

Warframe için Veilbreaker isimli sürpriz bir güncelleme tanıtıldı. Warframe’in her yıl kutladığı TennoCon, yeni bir güncelleme duyurulduğunda oyunun hayranları için oldukça sürpriz oldu. Topluluk yaklaşmakta olan Duviri Paradox genişlemesini duymaya hazırlanırken, geliştiriciler bizi Veilbreaker adlı ikinci bir güncellemenin yolda olduğu haberleriyle şaşırttı.

Şu anda Duviri Paradox genişlemesinden önce gelmesi planlanan Veilbreaker güncellemesi bir kez daha The New War olayları üzerine inşa edilecek. Debriyaj bombası taşıma becerileriyle kalplerimizi kazanan kahraman Grineer, hayranların favori karakteri Khal-175 geri dönecek.

Warframe Veilbreaker Güncellemesi

Veilbreaker

Sadece Khal-175 geri gelmekle kalmayacak, aynı zamanda dört gözle beklediğimiz Arhontların geri dönüşünü de bekliyoruz. Archon Boreal, Amar ve Nira, The New War genişlemesinde tanıtılan güçlü düşmanlardı. Warframe’lerin bükülmüş versiyonları şeklini alarak, şimdi daha da güçlü formlarda geri dönecek. Oyuncular, Narmer’ın kontrol edici doğasını bir kez daha kırmaya çalışırken bu düşmanları alt etmek için tam bir ekiple takım kurabilecek.

The New War güncellemesi oyuna büyük yeni görevler, ara sahneler ve hikaye vuruşlarıyla dolu büyük bir güncelleme oldu. Ayrıca bu güncelleme oyunun bilim kurgu evreni hakkında uzun süredir devam eden sorulara cevaplar sağladı. Bunun yanı sıra yukarıda belirttiğimiz gibi birçok yeni karakter tanıttı ve eski karakterlerin hikayelerini güncelledi.

Warframe bugün hala oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz PC oyunlarından bir tanesi. İlk çıktığından bu yana uzun bir yol kat etti, bir avuç seviyeli harita setinden uygun bir güneş sistemine evrildi. Artık çatışma görevleri, bir uçan kaykay, yapay zeka yoldaşları ve ustalaşmanız gereken bir dizi farklı Warframe mevcut.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.