Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warface Nintendo Switch’e Geldi

Warface oynaması ücretsiz olarak Switch'e geldi.

2012 yılında erken erişim, 2014 yılında ise tam sürüm olarak oyuncuların karşısına çıkan Warface konsol ve bilgisayar platformlarından sonra şimdi de Nintendo Switch platformunu kasıp kavurmaya hazırlanıyor. Yapım oynaması ücretsiz olarak Switch’e geldi.

Warface Nintendo Switch’e Geldi 2

My Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Warface gerçek zamanlı olarak hem konsol hem de bilgisayar platformunda oyuncuları bir araya getirmeye devam ederken bugün oyunun Switch sürümü de piyasadaki yerini aldı. Daha önce yaptığımız haberlerde oyunun Ninteno Switch’e geleceğinden ve ücretsiz olarak indirilip oynanabileceğinden söz etmiştik. Nihayet beklenen tarih geldi ve oyun Switch oyuncuları için lansmana çıktı.

Gematsu’nun yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Warface şuanda Switch platformunda oynanabiliyormuş. Switch sürümü gerçek zamanlı olarak 32 farklı oyuncuyu karşı karşıya getirecek ve oyuncular hayatta kalma mücadelesi vereceklermiş.

Bilgisayar platformunda aldığı tüm güncellemeleri le Switch’e gelen yapım başarılı grafiklere ve zengin içeriklere sahip.

Oyunun Switch sürümü Allods Team tarafından geliştirilirken oyunculara PvE yüklü bir oynanışın sunulduğu belirtiliyor. 50 farklı oynanabilir haritanın yer aldığı yapım da 80 milyon dünya çapında oyuncu yer alıyor.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.