Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warface Global Operations Başlangıç Rehberi

Warface Global Operations isimli mobil FPS oyununda işinize yarayacak bir çok bilgi öğreneceksiniz.

Telefonda hiç FPS oyunu oynadınız mı? Kulağa ilginç gelebilir fakat hiçte öyle değil. Mobil oyunculuğun arttığı şu zamanlarda her çeşit oyun da akıllı telefonlarımıza gelmeye başladı. Warface Global Operations isimli mobil oyunumuz bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oynanış mekaniği ve grafikleri ise oldukça güzel. Eğer daha önceden telefonda FPS oynamış biriyseniz, zorlanmadan bu oyunu oynayacağınıza eminim. İlk defa oynayanların ise tabi ki bir süre oynayıp alışmaları gerekiyor.

Warface Global Operations başlangıç rehberi isimli bu yazımızda ise, oyunda yeni olanların işine yarayacak bir çok temel bilgi ve taktik öğreneceksiniz. Böylece oyunda zorlanmadan, çoğu şeyi bilerek oynayacaksınız. Geriye kalan tek şey oyunu bol bol oynayıp, oyuna alışmanız olacaktır. Hazırsanız konumuza geçelim.

Warface Global Operations baslangic rehberi 2

Warface Global Operations Başlangıç Rehberi

Şimdi taktiklere geçelim. Oyunumuz bir FPS oyunu olduğu için yapmamız gereken şeyler belli aslında. Öncelikle düşmanı her zaman kafadan vurmaya çalışın. Kafadan yapılan her atış daha çok hasar verecek ve rakibi kısa sürede indirecektir. Tabi ki bu biraz da kullandığınız silaha da bağlı. Tepmesi az olan bir silah, yeni başlayanlar için her zaman uygun olacaktır.

Zırh

Oyunda sahip olduğunuz bir de zırh olacak. Bu zırh, siz hasar aldıkça zayıflayacak. İşte bu gibi durumlarda önemli çatışmalara girmeden önce zırhınızı tamir etmelisiniz. Zırhınızı her zaman yarının üstünde tutmaya çalışın. Zırh gerçekten oyunda hayat kurtaran parçalardan biridir.

Bombalar

Her FPS oyunun da olduğu gibi bu oyunda da bombalar bulunuyor. Peki bu tür bombaları ne zaman kullanmalıyız? Bu tür bombaları düşmanların toplu bulundukları yerlere atmalıyız. Bu sayede bir bomba ile birden çok düşmana hasar verebilirsiniz. Bu da sizi ve takımınızı öne geçirecektir. Yani avantaj elde edersiniz. Bunu sakın unutmayın. Bu oyunda nedense çoğu kişi bomba kullanmıyor fakat siz kullanın.

Görev

Oyun oynarken her zaman takım ile birlikte görev odaklı oynamaya çalışın. Örneğin bir alanı ele geçirme görevi varsa, bu görevleri yapmaya çalışın. Ben adam vururum o işlerle uğraşmam demeyin. Oyunda yeni olsanız bile elinizden geldiği kadar bunları yapmaya çalışın.

Günlük Ödüller

Oyuna her gün girerseniz oyun sizi ödüllendirecektir. Oyunu oynamasanız bile oyuna girin, ödülünüzü alın ve çıkın. Bunları sakın küçümsemeyin. Bazı zamanlar güzel ödüller de çıkabiliyor. Bunları sık sık tamamlamaya çalışın.

Tabi ki birde oyun içi görevler bulunuyor. Bunları da tamamlamaya çalışın. Örneğin 50 düşman öldür görevi varsa bunu tamamlayın ve bunun sonunda ödülleriniz kazanın. Bu tür görevleri de sakın kaçırmayın ve her zaman tamamlamaya çalışın.

Ekipman

Her zaman en güçlü ekipmanlarınızı kullanmaya çalışın. En önemlisi ise silahlar. Ne kadar güçlü bir silahınız varsa düşmanı o kadar kısa sürede öldürebilirsiniz demektir. En iyi ekipmanlar her zaman size avantaj sağlamaktadır. Bunlara dikkat edelim.

Ayrıca oyunda reklam izleyerekte ücretsiz ödüller kazanabilirsiniz. Bunu da belirtelim.

Warface Global Operations ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşürüz.

https://www.youtube.com/watch?v=W7T1llC8ppg

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.