Warband’a Destek Zamanı!

Nedensizce Sevilen oyun kategorisinde yarışan Mount Blade Warband desteklerinizi bekliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2010 yılında ilk kez milyonlarca oyun severin karşısına çıkan Mount Blade Warband, kısa sürede hem ülkemizde hem de dünyada inanılmaz bir popülariteye ulaştı. Satış rakamları ile milyonlarca oyuncu tarafından benimsenen oyun şu sıralarda Steam’de ‘Nedensizce Sevilen’ oyun kategorisinde yarışıyor.

blank

Türkiye’nin gururu niteliğinde olan Mount Blade Warband’a oy vermek ve destek olmak istiyorsanız bugün 21.00’a kadar zamanınız var. Bağımsız bir geliştirici olan TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun uluslararası arenada yüksek ses getirmiş ve ilgi odağı haline gelmişti. Dünyanın en popüler oyun satış platformlarından birisi olan Steam her yıl olduğu gibi bu yılda oyunculara en güzel oyunları oylama fırsatı sunuyor.

Steam Awards olarak her yıl düzenlenen oylama da bu yıl bir Türk oyunu olan Mount Blade Warban’da yer aldı. Ülkemizde ve dünyada milyonlarca oyuncunun büyük bir keyifle oynadığı savaş oyunu aksiyon ve gerilimin en üst seviyede yaşandığı bir dünyayı bizlere sunuyor. Şu sıralar Steam’de indirimde olan oyun 7.49 TL gibi cazip bir fiyat etiketine sahip. Dün başlayan oylama ile heyecanlı bekleyişin başladığını belirtelim. Bugün saat 21.00’a kadar devam edecek oylama sonrasında ‘Nedensizce Sevilen(No Apologies)’ kategorisinin lider ismi belirlenecek.blank

Warband’a oy verebilmek için tek yapmanız gereken buraya tıklayarak açılan pencerede Steam hesabınıza giriş yapmalısınız. Ardından da Warband’ı seçerek oy verme işlemini tamamlamalısınız.

Turkmmo olarak Mount Blade Warband’a başarılar dileriz. Umarız Nedensizce Sevilen oyun kategorisine adını altın harflerle yazdırır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol