Vindictus

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.6

Kullanıcı


Vindictus’a 13. Karakter Grimden Geliyor

Vindictus için yeni karakter yolda.

Nexon tarafından geliştirilen epik aksiyon MMORPG oyunu Vindictus’a yeni hero geliyor. 13. oynanabilir karakter olarak ölümcül suikastçi Grimden açıklanırken, Vindictus Online’a 11 Aralık 2018 tarihinde eklenecek.

Bu duyuruyu kutlamak amacıyla aynı zamanda Nexon tarafından bir özel kayıt etkinliği düzenlendi ve 9 Aralık’a kadar da devam edecek. Grimden bundan kısa süre sonra çıkış yapacak. Vindictus’a geçtiğimiz ay büyük bir güncelleme gelmişti ve oyunun maksimum seviye sınırı yükseltilmişti. Ayrıca enhancement sistemi üzerinde de ciddi değişiklikler yapılmıştı. Açıkçası bir süredir Vindictus’u hiç oynamadıysanız şu anda tekrar denemek ve bir şans vermek için harika bir zaman.

Her ne kadar 2010 yılında yayınlansa da, Vindictus hala düzenli olarak güncellemeler alıyor. Ayrıca oyunu uzun süredir terk etmeyen, sadık bir kullanıcı tabanı da bulunuyor. Dolayısıyla her zaman yapacak yeni şeyler bulabiliyorsunuz. Ayrıca Vindictus’un kendine has önemli bir özelliği de var. Oyun sektöründe Valve’in Source Engine grafik motoruyla yapılmış başka hiçbir MMORPG oyunu bulunmuyor. Açıkçası oyunun da zaten en çok dikkat çeken kısmı her zaman esnek grafik motoru olmuştu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol