Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant’ta Ne Kadar Para Harcadığınıza Nasıl Bakabilirsiniz?

Valorant'ta şu ana kadar ne kadar para harcadığınızı öğrenmek ister misiniz? Bu rehberimizde, Riot'un fenomen nişancı oyununda geçmişten bugüne harcadığınız toplam para miktarına nereden ve nasıl bakabileceğinizi anlatıyoruz.

Valorant Ne Kadar Yatırdım? – Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi FPS oyunu Valorant, sık sık yeni silah kaplamaları ve satın alınabilir diğer öğelerle güncelleniyor. Son derece gösterişli olan bu öğelere farkında olmadan çok büyük paralar harcayabilirsiniz. Örneğin her ay 900 VP harcıyorsanız, aslında yılda 1.020 TL’yi Valorant’a yatırıyorsunuz demektir.

Eğer mağazada bir Elderflame, Protocol veya Spectrum skini gördüğünüzde satın almadan duramıyorsanız, yalnız değilsiniz. Eğer Valorant hesabıma ne kadar yatırdım diye merak ediyorsanız, sizlerle paylaştığımız yöntem sayesinde oyunda harcadığınız toplam parayı net bir şekilde görebileceksiniz.

Valorant Ne Kadar Yatırdım?

valorant ne kadar yatırdım

Eğer sıkı bir Valorant oyuncuysanız ve silah kaplamalarını satın almayı seviyorsanız, karşınıza çıkacak rakam sizi biraz korkutabilir. Fakat bu sayede gelecekteki harcamalarınız için biraz daha kontrol sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz hız kesmeden rehberimizdeki adımlara geçiş yapalım. İşte Valorant ne kadar yatırdım sorusunun cevabı!

Valorant Hesaba Ne Kadar Yatırdım?

Valorant’a ne kadar para harcadığınızı Riot hesabınız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Valorant satın alma geçmişine bakmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Bu bağlantıya tıklayarak resmi Riot Games destek web sayfasına gidin.
  2. “Giriş yap” düğmesine tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifre kısımlarını doldurarak Riot Games hesabınıza girin.valorant ne kadar harcadım
  3. Eğer aktifse iki faktörlü kimlik doğrulamayı tamamlayın.
  4. Kırmızı “Satın alma geçmişimi al” düğmesine tıklayın ve Valorant’a ne kadar para harcadığınızı görün.

Bu rehberimizde, Valorant ne kadar yatırdım, Valorant hesabıma ne kadar para yatırdım gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. Peki, sizin bugüne kadar oyunda harcadığınız para miktarı nedir? Cevaplarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yeni başlayan Valorant 5. Bölüm 1. Kısım‘a daha hızlı bir giriş yapmak için Valorant crosshair kodları hakkındaki içeriğimize göz atabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.