Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant Geçit Etkinliği Başlıyor: Ödüller Neler?

Riot Games, 22 Haziran'da başlayacak olan Valorant 5. Bölüm 1. Kısım'a özel 'Geçit' isimli bir etkinliği oyuncularla buluşturacak. Detaylar haberimizde.

Dünyanın en çok oynanan FPS oyunlarından Valorant, heyecan verici yeniliklerle dolu olan 5. Bölüm 1. Kısım‘a geçmeye hazırlanıyor. Valorant yeni sezonunda, su altında geçen Pearl haritası, görkemli bir silah kaplaması ve yepyeni bir savaş bileti bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra oyunda Geçit isimli özel bir etkinlik de olacak.

Valorant Geçit Etkinlik Bileti, oyuncuların yeni harita Pearl’ün gelişini ve evrenin yeni hikayelerle genişlemesini kutlayabilmesi için hazırlandı. Valorant 5. Bölüm için hazırlanan Paramparça tanıtım videosunda hikaye için önem arz eden bir çizgi roman dükkanı bulunuyor. Oyuncular, bu dükkanı Pearl haritasında da görebilecekler.

Valorant Geçit Etkinliği 22 Haziran’da Geliyor

valorant geçit etkinliği

Riot Games, bu dünyaları bir araya getirmek için çizgi roman tarzında gözalıcı oyuncu kartları tasarlamak ve her içeriğe kendine özgü bir hava katmak üzere Jim Lee gibi sektördeki önemli kişilerden ve birçok sanatçıdan destek aldı. Şu anda DC Comics’in Yayıncısı ve Baş Yaratıcı Sorumlusu olan Lee, Star Batman and Robin, The Boy Wonder, Batman: Hush ve Superman: For Tomorrow da dahil olmak üzere DC Comics’in en çok satan çizgi romanlarının ve grafik romanlarından bazılarına imza attı.

Valorant Geçit etkinliği hakkında bilmeniz gerekenler şunlar:

Etkinlik Bileti

 • Bedelsiz
 • 7 Aşama
 • 3 Hafta Süre (23 Haziran 00.00’dan 13 Temmuz 00.00’a kadar oyunda olacak)

İçerikler

 • 2 Unvan (“Boyutlararası” ve “İki Taraflı Ajan”)
 • 3 Oyuncu Kartı (Omen, Killjoy ile Raze ve VALORANT Lejyonu)
 • 2 Radyanit Seviyesi (Toplam 20 Radyanit Puanı)

Geçit etkinliği, Valorant 5. Bölüm 1. Kısım ile eşzamanlı olarak 22 Haziran‘da başlayacak. Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz, yeni sezon arifesinde en iyi Valorant crosshair kodları ve nişangah ayarlarına göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.