Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant Gece Pazarı, 23 Mayıs’ta Geri Dönüyor

Riot Games, sıradaki Valorant Gece Pazarı'nın 23 Mayıs ila 16 Haziran tarihleri arasında düzenleneceğini açıkladı.

Hesabınızdaki VP’leri harcamak için en iyi zamanlardan biri olan Valorant Gece Pazarı, mayıs ayında geri dönüyor. Çeşitli silah görünümlerinin daha uygun fiyatlardan yer alacağı etkinlik, 23 Mayıs – 13 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.

Uzun zamandır aradığınız silah görünümlerinden, gözünüze çarpan yeni kaplamalara kadar çeşitli koleksiyonları daha uygun fiyatlardan satın alma şansı tanıyan Gece Pazarı, tam 20 gün boyunca açık kalacak.

Valorant Gece Pazarı 23 Mayıs’ta Başlayacak

İki ayda bir düzenli olarak gerçekleşen etkinlik, çeşitli silah kaplamaları ve koleksiyonların VP fiyatlarında önemli indirimler sunduğu için her mağazaya gelişinde müthiş bir ilgi görüyor. Son olarak mart ayında düzenlenen Valorant Gece Pazarı, 23 Mayıs’ta başlayacak ve 13 Haziran’a kadar devam edecek.

valorant gece pazarı 2024

Valorant Gece Pazarı‘nda hangi kaplamalar var önceden belirtilmiyor. Mağazaya giren her oyuncuya rastgele kaplamalar çıkıyor. Hangilerini alacağınız ise tamamen sizin tercihinize kalmış. Elbette Valorant skinleri herhangi bir rekabet avantajı sunmuyor, ancak rakiplerinize karşı havalı görünmek için gösterişli tasarımlara sahip kaplamaları kullanabilirsiniz.

Gece Pazarı’na Nasıl Girilir?

23 Mayıs 2024 tarihinde Gece Pazarı’na girmek için öncelikle Riot Games hesabınızla Valorant’a giriş yapın. Ana sayfada Valorant Points ve Radianite Points miktarının yanında Gece Pazarı logosunu göreceksiniz. İndirimli Valorant skinleri görmek için bu logoya tıklamanız yeterli olacaktır. Ekranda altı kart göreceksiniz. Size sunulan kaplamaları ve indirimleri görmek için her birine tıklayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.