Valkyria Chronicles 4 Eylül Ayında Çıkacak

Valkyria Chronicles 4 şimdi de PC'ye geliyor.

SEGA bugün yaptığı yeni duyuruyla Valkyria Chronicles 4’ün 25 Eylül 2018 tarihinde resmi çıkışını yapacağını açıkladı. Valkyria Chronicles 4’ün PC sürümünde 4K ekran çözünürlüğü desteklenecek, özelleştirilebilir klavye ve fare kontrolleri yer alacak. Oyun aynı zamanda ultra geniş ekranlı monitörler ile de çalışacak.

Açıklama SEGA cephesinden gelirken aynı zamanda Valkyria Chronicles 4’ün hediyeleri de açıklanmış oldu. Oyunu Avrupa ve İngiltere bölgelerinde satın alanlara Launch Edition isimli sürümle birlikte özel bir sticker etiketi de verilecek.

Valkyria Chronicles 4 orijinal serinin ilk oyunundaki zaman dilimini konu alacak fakat hikâye bu sefer Federasyon’un Squad E bölüğüne odaklanacak. Komutan Claude Wallace ve çocukluk arkadaşlarının umutsuz bir savaşta bulunduğu oyunda Valkyria düşman askerleri ve zafer arasında kalacak.

Valkyria Chronicles 4, kısmi sıra tabanlı strateji,kısmi RPG öğeleri ve bir nebze de TPS mekanikleri içeriyor. BLiTZ savaş sistemi yeni oyun ile bir kez daha dönüş yaparken, Grenadier isimli sınıf da son derece ilgi çekici duruyor.

PC için tekrar optimize edilen ve 4K çözünürlük de destekleyen Valkyria Chronicles 4’ü Eylül ayında oynayabileceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>