Uygun Fiyatlı Apple Watch SE Tanıtıldı

Apple’ın uygun fiyatlı yeni akıllı saati Apple Watch SE tanıtıldı. Apple Watch SE modelinin Türkiye 40 mm fiyatı 2.699 TL olarak açıklanırken, 44 mm için fiyatı ise 2.949 TL olarak açıklandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Teknoloji devi Apple, beklenen uygun fiyatlı Apple Watch modelini tanıttı. İşte Apple Watch SE modeli özellikleri ve fiyatı.

Apple geçtiğimiz yıl Apple Watch Series 5 modelini duyurduktan sonra Apple Watch Series 4 modelini satıştan kaldırmış ve Apple Watch Series 3 modelinin satışına devam etmişti. Apple şimdi de Apple Watch Series 6 modelini tanıttıktan sonra Apple Watch Series 5 modelinin satışını durdurdu. Apple Watch Series 3 modelinin yerine ise yeni Apple Watch SE modeli geldi.

Apple Watch Series 4 / Apple Watch Series 5 ve Apple Watch Series 6 ile benzer bir tasarıma sahip olan model, Apple Watch Series 5 gibi maalesef her zaman açık ekran özelliğine sahip değil. Bu nedenle saat sadece kullanıcılar tarafından dokunulduğunda ya da kollarını kaldırdığında açılıyor. Apple Watch SE modeli ayrıca ülkemizde de uzun bir süredir kullanıma açılan EKG ölçme özelliğine sahip değil. 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı kasa boyutuna sahip olan model LTE destekli bir sürüme de sahip. Apple’ın S5 işlemcisinden güç alan Apple Watch SE modeli, düşme algılama ile uyku takibi özellikleri de sahip.

Apple Watch SE modelinin Türkiye 40 mm fiyatı 2.699 TL olarak açıklanırken, 44 mm için fiyatı ise 2.949 TL olarak açıklandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol