Ünlü Oyun Tasarımcısının Yeni Projesi NFT İçerecek!

Önceden, Bullfrog ve Lionhead gibi büyük stüdyolarda oyun tasarımcısı olan Peter Molyneux, stüdyosu 22Cans'ın bir sonraki projesi Legacy'nin blockchain teknolojisini ve NFT'leri içereceğini duyurdu.

Ünlü oyun tasarımcısının yeni projesinde NFT ve blockhain içerecek. Yeni projesi de Legacy, fabrikalarda ürünler ürettiğiniz ve seçtiğiniz endüstri etrafında bir kasaba inşa ettiğiniz bir iş simülasyonudur. Sim City’yi daha ayrıntılı bir ölçekte düşünebilirsiniz. Blok zinciri sayesinde tabii ki, “oyun oynarken gerçek para kazanmanız” önerisi de dahil.

Yani: oyunun amacı, esasen küçük bir yerel işletmeden bir mega şirkete, sağlıklı bir rüyaya ölçeklendirmektir. Blockchain entegrasyonu, “oyununuzu oynarken” oyunda bir “blockchain iş birliği” başlatmanıza izin veren “Land” NFT’leri satın alma şeklinde gelir.

Ünlü Oyun Tasarımcısının Yeni Projesinde Gerçek Para Kazanılabilir

Oyun Tasarımcısı

Bir NFT’ye sahip olduğunuzda, daha sonra ‘iş ortaklarınız’ olacak ve size ‘LegacyCoin‘lerinin bir yüzdesini ödeyeceğiniz, ödeme yapmayan oyuncular oluşturabileceğiniz Eski Anahtarlara erişim elde edeceksiniz. Bu kripto para birimidir: “LegacyCoin, denenmiş ve güvenilir ERC-20 belirteç standardına uyan Ethereum blok zincirinde yatan yeni bir Kripto para birimidir.”

Molyenux bir basın açıklamasında “Legay üzerinde çalışıyordum ve eski bir arkadaşım Mike McCarthy (Gala’da çalışıyordu) ile beklenmedik bir görüşme sırasında bir ampul vardı. Kripto oyunları için mükemmel bir oyun geliştirdiğimi fark ettik. Legacy’deki her mekanik, blockchain ortamı için özel olarak tasarlandı.” Oyun gelecek yıl çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol