Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ultimate Team’e Erken Erişim Sunan FUT23 Web App Yayında

Electronic Arts, FIFA Ultimate Team 23'e erken erişim imkanı sunan FUT23 web uygulamasını Android ve iOS için yayınladı. Fakat bazı kullanıcılar, uygulamaya erişmekte sorun yaşadıklarından şikayetçi. Detaylar haberimizde.

Oyuncuların FIFA Ultimate Team 23 kulüplerini akıllı telefonlarından yönetmelerini sağlayan FUT23 Web App, 22 Eylül’de yani bugün iOS ve Android için piyasaya sürüldü. Ücretsiz uygulama, oyuncuların FIFA 23 çıkış tarihinden önce paketleri açmasına ve öğeleri satmasına olanak tanıyor. Kullanıcılar maç oynamasalar da, hesap geçmişlerine göre değişen ödüller açabilecekler.

Öte yandan bazı Android ve iOS kullanıcıları, FUT23 Web uygulamasına erişmekte sorun yaşadıklarını bildirdi. Konuya ilişkin resmi Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan şirket, “Bazı oyuncuların uygulamaya bağlanmasını engelleyen sorunun farkındayız ve araştırıyoruz” dedi.

FUT23 Web App Erişime Açıldı

FUT23 Web App

Seride FIFA lisansı altında geliştirilen son oyun olan FIFA 23, 30 Eylül’de PS5, Xbox Series X/S, PC, Stadia, PS4 ve Xbox One için çıkacak. Ultimate Edition sürümünü ön sipariş edenler, 27 Eylül’de oyuna erkenden erişebilecekler. Aynı tarihte EA Play üyeleri için de 10 saatlik ücretsiz bir deneme süresi sunulacak.

FIFA’nın istediği lisans ücretini fazla bulan Electronic Arts, yoluna kendi markası ile devam etme kararı almıştı. 30 yıllık ortaklığı sonlandıran Amerikalı oyun devi, gelecek yıldan itibaren ikonik futbol serisini EA Sports FC adı altında çıkaracak. Şirket dün yaptığı açıklamada Ted Lasso ve takımı AFC Richmond‘un FIFA 23’te yer alacağını açıklamıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.