Ücretsiz Tekken Oyunu Revulation Kapatılıyor

Tekken' in ücretsiz oyunu Tekken Revolution Kapanıyor

Heat

Tekken serisinin hayatımızda yer ihep ayrı olacaktır. Arcade türünün en iyi oyunlarından olan Tekken serisinin PS3′ e özel olarak çıkmış ilk ve tek ücretsiz oyunu Tekken Revolution kapatılma kararı alındı. Oyunun geliştirici ve yayıncısı Bandai Namco’ nun desteği çekeceğini açıklaması üzerine oyun Mart 2017′ de tamamiyle kapatılıyor. 

2013′ de yayınlanmış olan oyun o günlerden bugünlere kadar sayısız oyuncunun oynadığını belirtelim. Hala daha aktif olarak oynanıyor aslında. Çok güzel bir dövüş oyunu diyebiliriz. Ancak, Tekken 7′ nin geldiği bu günlerde, oyuncuların başka bir oyun ile vakit öldürmeleri hoş olmazdı. 

Ayrıca, Bandai Namco’ nun bütün desteğini Tekken 7′ ye yönlendirmek istemesi de gayet normal bir durum. Neden olduğunu tam olarak bilmesek te, durum böyle. Tekken Revolution, son günlerini yaşıyor. Tadını çıkarmanızı öneriyorum. Sonrasında ise ver elini Tekken 7. Yeni bir hikaye. Yeni karakterler. Yeni bir oyun. 

Tekken 7, normalde Japonya’ da ki Arcade makinelerinde 1 senedir oynanıyor. Bunun dışında PlayStation 4, Xbox One ve PC için 2017 içerisinde çıkması bekleniyor. Aslında çıkması bayağı bir uzun sürdü diyebiliriz. Artık sabırsızlanmaya başladık. Ancak sanırsam, Tekken Revolution’ un kapatılması Tekken 7′ nin habercisi olacak. Durum böyle olunca merakımız da artıyor. 

Tekrar edelim. Tekken Revolution oyununu severek oynayan varsa, Mart ayına kadar zamanınız var. Sonrasında oyunun bütün desteği kesilip kaldırılacak ve bir süre sonrasın yeni oyun Tekken 7 yeni nesil konsollar için çıkışını gerçekleştirecek.

 

 

1 Yorum

  1. ulan 1 yıldır oynuyorum bu oyunu telefonumda 6 tane 4 yıldız 15 tane 3 yıldız dövüşçüm var levelim 132 hepsi boşa gidecek tüküreyim böyle işe

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol